2017.gada Oskaru pasniegšanas ceremonija

Šo svētdien ASV – Losandželosā notika vissvarīgākais notikums filmu industrijā, proti – tika pasniegti Oskari. Oskari ir ļoti prestiža apbalvošanas ceremonija, kas jau notiek 89.gadu pēc kārtas. Manuprāt, katram aktierim tas ir kā sapnis, būt apbalvotam ar to, jo tas ir ļoti ievērības cienīgi. Nu tad tā – šajā ceremonijā ļoti daudz tika runāts par filmām, kas tiešām ieguva lielas simpātijas ne tikai starp filmu režisoriem, aktieriem un producentiem, bet arī starp cilvēkiem, kas ļoti novērtēja un iemīlēja filmas. Piemēram, LA LA LAND, FENCES, HIDDEN FIGURES, MOONLIGHT, MANCHESTER BY THE SEA, LION – tās ir tikai dažas no filmām, kuru varoņi debitēja šajā balvu pasniegšanas ceremonijā. Varu teikt, ka man arī bija neliela iespēja paskatīties šo ceremoniju un teikšu godīgi – skatījos ar aizturētu elpu, jo tiešām visas šīs filmas bija ļoti aizraujošas, pamācošas un tās tiešām ir vērts noskatīties. Bet man arī bija interesanti paskatīties, ko tad vilka mugurā dāmas uz šo pasākumu, tāpēc esmu izvēlējusies arī savus trīs mīļākos tērpus.

alberta-ferrett-tarajiphenson89thannualacademyawardswgz_yd0a6okx-667x1000

Taraji P Henson – man uzreiz šis tēls asociējas ar Holivudas glamūru – velvets, dimanti un viss pārējais – tas viņai noteikti piestāv. Arī viņas filma HIDDEN FIGURES guva lielus panākumus, tomēr nevienu Oskaru šajā ceremonijā neieguva. Taraji jau gadiem ilgi demonstrē Bob stila matu sakārtojumu un, manuprāt, tas viņai ir tieši kā radīts. Atliek tikai piebilst, ka garais, izaicinošais un ļoti sievišķīgais izgriezums parāda to, ka Taraji savos 46 gados izskatās vienkārši satriecoši.

Kleita – Alberta Feretti
Kurpes – Jimmy Choo
Rotas – Nirav Modi

nicole-kidman-oscars-red-carpet-dress-2017

Austrāliešu sensācija Nikola Kidmena arī par spīti savam vecumam nenoveco. Viņa katru gadu, uz katru sarkano paklāju izskatās arvien labāk un labāk. Teikšu godīgi, no sākuma, kad ieraudzīju viņas tērpu domāju kur tas vispār ir, jo Nikolai ir ļoti gaiša ādas krāsa, līdz ar to redzēt tērpu bija pagrūti, bet jo vairāk es skatījos uz bildi, jo vairāk man tā arī iepatikās. Tiešām klasiska elegance un sarkanās lūpas piedod akcentu visam koptēlam.

Kleita – Armani Privé

marchesa-oliviaculpo89thannualacademyawardsarrivalsjwuckk8_p71x-667x1000

Olivīja Kulpo parādīja to, ka vienā un tajā pašā tēlā var apvienot sievišķīgo ar moderno. Kleitai it kā ir klasisks piegriezums, tomēr vizuļi, pērlītes un bārkstis piešķir tai ļoti modernu piesitienu. Man patīk arī, ka Olīvija akcentē acis ar violetas krāsas acu ēnām, tas tiešām vēl vairāk paspilgtina visu koptēlu.

Kleita – Marchesa

 

 

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: