Iecienīts: BONACURE matu pieniņš.

Tā kā ļoti interesējos ne tikai uztura un veselības veicināšanas jautājumos, bet arī modes un skaistuma lietās, tad šodien gribēju tevi iepazīstināt ar ļoti manis iecienītu produktu, ko lietoju saviem matiem. Proti – tas ir Schwarzkopf firmas līnijas BONACURE matu pieniņš/kondicionieris, ko lietoju pēc matu mazgāšanas ar šampūnu mitros matos.

Desktop109

Pirmām kārtām, to man ieteica friziere, pie kuras es griežu un krāsoju matus, viņa to ieteica ne tikai tādēļ, ka tas patiešām ir efektīvs, bet arī tādēļ, ka tas labi smaržo un ar to iespējams palutināt savus matus. Uz pudelītes iepakojuma rakstīts, ka tas ir piemērots blāviem, sausiem un apstrādātiem matiem. Varbūt divi pirmie īpašības vārdi neatbilst maniem matiem, bet tomēr savus matus es bieži vien žāvēju ar fēnu un taisnoju ar taisnotāju, tādēļ var teikt, ka tie man patiešām ir apstrādāti un iespējams tādēļ arī šis matu pieniņš ir tieši laikā!

Kā redzams, šī sērija ar vīģu eļļu un keratīnu piedāvā – šampūnu, kondicionieri, matu masku un matu pieniņu. Lasot atsauksmes internetā, esmu patīkami pārsteigta – visi ļoti slavē ne tikai manis iecienīto pieniņu, bet arī šampūnu, masku un kondicionieri. Tā kā šie produkti satur keratīnu, tad tie ir lieliski, lai nogludinātu nepaklausīgus matus. Un lieliski piemēroti šie līdzekļi ir arī plāniem matiem, jo nepadara tos smagus. Pateicoties pozitīvajām atsauksmēm, domāju, ka arī es izmēģināšu gan šampūnu, gan kondicionieri, jo patiešām mati to ir pelnījuši un par tiem ir jāparūpējas vienmēr!

Schwarzkopf BONACURE BC sērijas produktus vari meklēt universālveikalā Stockmann.

 

 

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: