Supermodeļu diētas noslēpumi.

Tā kā ar grāmatu lasīšanu es neaizraujos, protams, izdomāju, ka vajadzētu kādu rakstiņu par kādu aktuālu grāmatu tieši šobrīd, tādēļ te būs grāmata, kuru sarakstījusi amerikāņu rakstniece Viktorija Niksone – Supermodeļu diētas noslēpumi.

Šajā grāmatā tu uzzināsi, kādus ēdienus ēd modeles un no kādiem viņas izvairās un kāpēc; kā modeles izzina sava organisma vajadzības; kam ir izdevīgi pārpratumi un pārspīlējumi saistībā ar alerģiju un produktu nepanesamību; kā izvairīties no ēšanas kārdinājuma; kā pazīt un izraudzīties pilnvērtīgu pārtiku; kā iepirkties saprātīgi, rūpējoties par produktu krājumu veidošanu un uzglabāšanu; kā modeles apvieno diētu ar fiziskajiem vingrinājumiem.

Es domāju, ka šī ir lieliska lasāmviela jebkurai meitenei un sievietei, jo tā palīdz uzzināt un iemācīties ko jaunu! Kaut gan šo grāmatu neesmu vēl izlasījusi, es to noteikti iegādāšos, jo esmu dzirdējusi labas atsauksmes! Es galvoju, ka šajās 228.lappusēs tu uzzināsi daudz ko jaunu un interesantu, tikai samaksājot nieka 3,25Ls!

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: