Atsvaidzini guļamistabu.

Pēc garas un nogurdinošas dienas katram no mums patīk atgriezties mājās, kur mūs kāds sagaida ar garšīgām vakariņām vai arī, ja neviens mājās negaida, tad vismaz ir patīkami atgriezties mājās, kur viss ir kārtīgs un mājīgs. Tādēļ šajā rakstiņā tu atradīsi dažus veidus, kā atsvaidzināt vienu no tava mājokļa istabām – savu guļamistabu.

Awesome Eye Catching Blue Bedroom Interior Design listed in: small Bedroom Design   bedroom Decorating case also Master Bedroom Design case

1. Piešķir gultai krāsas.

Nebaidies eksperimentēt ar savu guļamistabu, izvēloties košas krāsas spilvenus un pieskaņotas krāsas gultas pārklāju, jo tā tomēr ir tava guļamistaba un tikai tavās rokās ir tas, kā tā izskatīsies. Bet lai vēl vairāk izceltu košos toņus, uzklāj sniegbaltu segas pārvalku – tas būs lielisks kontrasts starp spilveniem un segas pārvalku!

2. Nepārspīlē ar sienu dekoriem.

Pārāk daudz bilžu uz sienas var radīt nomācošu iespaidu. Bet ja tomēr vēlies nedaudz izdekorēt savas istabas sienas, tad droši nopērc baltas kanvas un nokrāso tās dažādos toņos. Bet ja tev šī ideja nepatīk, tad droši vari izveidot nelielas bilžu kolāžas, kurās iemūžināti tev svarīgi dzīves notikumi.

Shape Collage Online

3. Nopērc vieglus aizkarus.

Neizvēlies smagus, drapētus un tumšas krāsas aizkarus, jo tie istabu padara smagnēju. Tāpēc labāk izmanto vieglu un gaisīgu audumu – kad atvērsi logu, aizkari skaisti viļņosies un radīs romantisku noskaņu.

White-romantic-curtains-in-bedroom

4. Izvēlies īstās spuldzes.

Labsajūtas radīšanā liela nozīme ir pareizajam apgaismojumam. Un tā kā kvēlspuldzes jau tiek izņemtas no apgrozības, tad izvēlies ekonomiskās spuldzes. Ekonomiskās spuldzes ne tikai ļauj tev ieekonomēt elektrības patēriņu, bet arī to dizains ir ļoti interesants un tas lielisks papildinās tavu istabu.

5. Aizmirsti par paklāju.

Ziemā mīkstais paklājs radīs siltuma un mājīguma sajūtu, bet tuvojoties vasarai, saritini paklāju un noliec to skapja vistālākajā stūrī. Tādā veidā tu istabā radīsi ne tikai plašuma sajūtu, bet arī istabā spēs ieplūst vairāk skābekļa un vēsuma.

6. Nepārblīvē istabu ar mantām.

Īpaši svarīgs guļamistabā ir miers, tādēļ mierīgas noskaņas radīšanai blakus gultai novieto sveces, grāmatas vai ziedus. Taču neaizraujies ar kvantitāti, jo ir taču daudz citu vietu, kur nolikt mantas.

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: