Intrigante.

Viens no maniem visu laiku mīļākajiem seriāliem ir, bija un būs – Intrigante (Gossip Girl). Šis seriāls ir par četriem labiem draugiem – Serēnu, Blēru, Neitu un Čaku. Intrigante atspoguļo šo jauniešu dzīvi visā spožumā. Šie jaunieši dzīvo Ņujorkā – Manhetenā, viņu vecāki ir ietekmīgi cilvēki, viņi dzīvo greznos apartametos ar personīgajām guļamistabām, vannasistabām un privātajām telefona līnijām. Viņu kredītkaršu limits ir neizsmeļams un pieeja alkoholam – neierobežota. Tā kā šo jauniešu vecāki gandrīz nekad nav mājās, tad neviens viņus nemāca ne dzīvot, ne arī liek ko darīt. Viņu skapji ir viss tas par ko ikviens no mums var vēlēties – zīmoli, sākot ar Dolce&Gabbana kleitām un beidzot ar Christian Louboutin kurpēm.

Seriālam seko līdzi miljoniem skatītāju visā pasaulē un nevelti seriālam 8.oktobrī sāksies jau 6.sezona. Seriāls tiek filmēts Ņujorkā, bet dažas no seriāla epizodēm tiek filmētas arī citās valstīs, piemēram, Francijā.

Seriāla pamatā ir divu meiteņu draudzība – Serēnas un Blēras. Šīs meitenes ir nešķiramas, bet tiklīdz runa iet par to, kura būs ietekmīgāka un slavenāka, tad draudzenes sāk veidot intrigas un iepīt tajās visu savus draugus un pat ienaidniekus.

 

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: