Marc Jacobs: Dot.

Kaut kā pēdējā laikā dizaineri ir laiduši klajā jaunas smaržas. Vēl dažus rakstiņus atpakaļ tu varēji izlasīt par Nude by Rihanna jaunākajām smaržām, bet tagad es tev sniegšu mazu ieskatiņu slavenā modes dizainera Marka Džeikobsa jaunākajā aromāta veikumā ar nosaukumu Dot.

DOT – krāsains, priecīgs, žirgts un valdzinošs. Aromāts ir radīts, iedvesmojoties no slavenā Marka Džeikoba punktotā raksta, kas atkal ir atgriezies no viņa pašas pirmās kolekcijas.

Marka Džeikoba jaunais aromāts DOT ietver šarmu, optimistisku garu un izsmalcinātību. DOT sarkanās un melnās krāsas punktotais raksts ataino modernā un klasiskā perfektu līdzsvaru. Tauriņa un bizbizmārītes tēlu apvienojums šajā aromātā izstaro grāciju un brīvības garu, nesot veiksmi ikvienai.

Aromāta augšējās notis valdzina ar apburošu sarkano ogu maisījumu, sulīgo pitaijas augli un saldo sausserdi. Sulīgu ziedu sirds notis, kas papildinātas ar jasmīnu, sajaucas ar enerģiskajām kokosriekstu piena un apelsīna ziedu notīm. Aromātu pilnveido sievišķīgas nobeiguma notis – krēmīga vaniļa, koksne un jutekliskais muskuss. DOT – Tu skaista dodies pretim saviem sapņiem, apkārt lidinās burvīgi tauriņi un mārītes!

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: