Trīs pavisam vienkārši meikapa triki.

Krāsošanās mūsdienās ir kļuvusi gandrīz par katras meitenes un sievietes ikdienu. Dažreiz uz ielām redzu meitenes, kas tiešām ir ļoti skaisti uzkrāsojušās un tikai nedaudz, j0 nevajag jau uzlikt lielu grima kārtu sev uz sejas, lai izskatītos skaisti. Atceries, ka dabiskais skaistums ir visskaistākais, bet dažkārt kosmētiskie līdzekļi ir nepieciešami, lai tikai parādītu un izceltu savu skaistumu. Lūk šeit, es tevi iepazīstināšu ar trīs pavisam vienkāršiem meikapa trikiem.

http://25.media.tumblr.com/tumblr_lwj5t0s1kM1r0roo5o1_500.jpg

 

Sarkanas lūpas

Tās jau ir kļuvušas par klasiku, kas nekad nemirst. Gan Merlina Monro tās bija iecienījusi, gan tagad lielākā daļa Holivudas zvaigžņu. Kāds tas ir to noslēpums? Sarkanās lūpas ne tikai liecinās par to, ka esi ļoti sievišķīga, bet arī lielu uzmanību pievērs mode un neapšaubāmi neko tai līdzi.

Gwen Stefani

Gvena Stefani

Dūmakainas acis

Arī tās ir iecienītas. Ne tikai tādēļ, ka tās izvēlas daudzas sievietes, bet arī tādēļ, ka tās piešķir noslēpumainību un sievišķību. Dūmakainās acis vari izvēlēties ikdienā, ne tikai uz saviesīgiem pasākumiem. Tumšie toņi vēl vairāk izcels tavas acis.

Taylor Swift

Teilore Svifta

Par toni tumšākas nekā mati

Tieši tā uzacis! Vienmēr izvēlies uzacu zīmuli tādā krāsā, kāda ir tavi, bet tikai par vienu tumšāki. Nekādā gadījumā, ja esi gaišmate, neizvēlies tumšas krāsas zīmuli uzacīm, tad noteikti liecinās par bezgaumību.

Lucy Hale

Lūcija Heila

Madara

 

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: