Veikala Zara īpašais piedāvājums – peplum stila svārki.

Nav jau nekāds noslēpums, ka kādu laiku jau aktuāls ir peplum stils apģērbi. Tam latviešu valodā nav īsta apzīmējuma un tulkojuma, bet lai to definētu, teikšu tā – tie ir tāda veida apģērbi – visbiežāk svārki, kleita un topi, ar tādu nelielu rišiņu apakšdaļā. Šo modi iecienījušas ļoti daudzas slavenības sākot ar stila ikonu Kimu Kardašjanu un beidzot ar aktrisi Emmu Stounu. Bet šodien es tev gribēju sniegt mazu ieskatiņu tajā, ko gan piedāvā veikala Zara piedāvājums, attiecībā tieši pret peplum stilu un konkrēti svārkiem!

PEPLUM SKIRT WITH FAUX LEATHER

Klasiskais melnais apvienojumā ar moderno. Tu laikam nekad nebūtu iedomājusies par tādu salikumu, bet tas izskatās ļoti kičīgi, kaut arī tas joprojām, ir klasiski. Neliela ādas imitācijas rišiņa lieliski papildinās svārku kopējo tēlu un padarīs to modernāku. Tā kā nebaidies uzdrošināties! (cena Ls 18,95)

PRINTED PENCIL SKIRT WITH FRILL

Uuuu, leoparda raksts! Tas izskatās ne tikai sievišķīgi, bet arī seksīgi. Un pie tam tavas garās kājas tiks lieliski izceltas. Un vēl liels pluss ir tas, ka šie svārki ir bez rāvējslēdzēja un ar gumiju un tas nozīmē, ka pati varēsi izvēlēties cik augstu tos vilkt! (cena Ls 18,95)

PENCIL SKIRT WITH FRILL

Šie tomēr ir nedaudz atšķirīgi svārki no peplum stila, bet man tie joprojām ļoti patīk. Man šķiet, ka šie svārki pieder pie peplum stila, jo arī tiem ir rišiņas un atšķirīgais ir tas, ka tās nav horizontālas, bet gan vertikālas! (cena Ls 18,95)

 

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: