Balts interjers tavās mājās.

Tā kā viena no lietām, kas man ļoti iet pie sirds ir interjers un tā dizains, tad šodien es tev gribu pastāstīt par baltu interjeru, ko tu vari radīt savās mājās. Baltais tonis nomierina, bet tajā pašā laikā baltais ir arī viens no aktuālākajiem un modernākajiem toņiem tieši šobrīd. Izveidot baltu interjeru nebūs grūti – tev tikai sienas jānokrāso baltā krāsā un jāizvēlas mēbeles, kas arī ir baltā tonī. Protams, ka visu līdz pēdējam sīkumam nav iespējams izvēlēties baltu, bet ja interjerā būs priekšmeti, kuri nav baltā krāsā, tas radīs labu harmoniju visam interjeram kopumā.

  • Izvēlies mīļāko toni

Galvenā atslēga šādā interjerā ir baltas sienas – tās rada meditatīvu noskaņu un neļauj istabai izskatīties juceklīgi. Baltajai krāsai ir visdažādākie toņi – gan maigi pelēki, gan dabīgi neitrāli, gan silti krēmīgi.

  • Radi noskaņu

Sniegbalts gultas pārklājs sniedz relaksējošu SPA sajūtu, tāpēc būs lieliski piemērots guļamistabai. Romantiskāku noskaņu var radīt ar dažādiem spilveniem vai svītrainu gultasveļu – tā tu izpaudīsi savu personīgo stilu.

  • Izmanto dabīgos materiālus

Koka priekšmeti, piemēram, raupjš, vienkāršas formas galds vai krēsls, baltajā interjerā ieviesīs patīkamu kontrastu, un telpa kļūs siltāka un mājīgāka.

  • Piepildi telpu ar gaismu

Novieto spoguļu pretī logiem – tie atstaros gaismu, un telpa kļūs vēl gaišāka. Nebaidies izvēlēties dažādu formu gaismekļus, jo tie vēl vairāk papildinās interjeru.

  • Spēlējies ar faktūrām

Pārliecinies, vai istabā esošajiem priekšmetiem ir dažāda faktūra (piemēram, pleds ir adīts, lampas kupols ir gluds). Tas ir svarīgs nosacījums, lai telpa iegūtu dziļumu un daudzslāņainību un nešķistu auksta un nedzīva.

 

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: