Kombinzons pavasarim no Myne kolekcijas.

Lēnām tuvojoties pavasarim, gribēju tevi iepazīstināt ar kombinezoniem, kas neapšaubāmi būs aktuāli gan pavasara, gan vasaras sezonā. Tā kā kombinzonus izvēlas daudzas slavenības, tad arī šodien es tevi gribu iepazīstināt ar vienu no Myne kolekcijas kombinezoniem – Heidi. Šis kombinezons ir pieejams trīs krāsās – krēmkrāsas, melnā un spilgti rozā. Bet šodien es tevi iepazīstināšu ar krēmkrāsas Myne Heidi kolekcijas kombinezonu.

Kombinezons ir ļoti vienkāršs, gaisīgs un arī ērts. Līdzi šim kombinezonam klāt nāk jostiņa, kas lieliski papildina kombinezonu un tajā pašā laikā izceļ arī tavu vidukļa līniju. No sākuma varbūt šķiet, ka šis kombinezons izskatās kā kleita, bet tomēr piegriezums atgādina kombinezonu. (kombinezons pieejams šeit)

Kima Kardašjana šo kombinezonu ir uzvilkusi trīsreiz. Kaut arī visos trīs gadījumos, tas ir viens un tas pats kombinezons, katrs apģērbu komplekts izskatās pavisam savādāk. Un to Kima ir panākusi gan ar matu sakārtojumu, apaviem un arī aksesuāriem. Kā redzi, visos trīs gadījumos Kima klāt šim kombinzonam ir izvēlējusies vilkt klāt sandales un tas pierāda to, ka šis kombinzons izskatās labāk kopā ar zempapēžu sandalēm vai kurpēm nevis augstpapēžu kurpēm.

 

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: