2013.gada Oskaru balvu pasniegšanas ceremonija.

Kā jau katru reizi, tad arī šodien gribu tev pastāstīt par to, kādus gan tērpus, aksesuārus un apavus ir izvēlējušās slavenības dodoties uz ikgadējo Oskaru kinoakadēmijas balvu pasniegšanas ceremoniju. Man vienmēr paticis šādiem lieliem pasākumiem skatīties sarkano paklāju jeb vietu, kur slavenības pozē fotogrāfiem. Arī tam, ko slavenības velk mugurā un kājās, ir liela nozīme, jo tieši pasaules ietekmīgākie modes dizaineri, tam pievērš lielu uzmanību, lai veidotu savas jaunākās kolekcijas. Bet tagad gan – mani top 3 mīļākie tērpi no 2013.gada Oskaru balvu pasniegšanas ceremonijas.

kerry-washington-oscars-2013

Viena no manām absolūtajām favorītēm ir Kerija Vašingtone, kura izvēlējās romantiski rozā kleitu no Miu Miu. Šī kleita, manuprāt, viņai ļoti piestāv, jo tā padara viņu ļoti sievišķīgu un trauslu. Man šai kleitā patīk arī tas, ka tā nav viscaur rozā, bet gan augšdaļā izšūtu ar pērlītēm. Šķiet, ka Oskaru balvu pasniegšanas ceremonijā, Kerija gribēja izskatīties ļoti sievišķīgi un romantiski. Tas viņai ir izdevies izvēloties sarkanas krāsas Christian Louboutin augstpapēžu kurpes, kā arī Prada sarkanas krāsas clutch somiņu.

jennifer-hudson-oscars-2013

Mana favorīte ir arī Dženifera Hadsone, kura izvēlējās zilas krāsas kleitu no Roberto Cavalli. Tā kā Dženifera ir zaudējusi vairāk nekā 20kg svara, tad šajā kleitā viņa izskatās vienkārši satriecoši, jo šī kleita lieliski pieguļ viņas augumam. Kājās Dženifera bija uzvilkusi zilas krāsas kurpes no Giuseppe Zanotti. Aksesuāru ziņā Dženifera bija ļoti atturīga, jo izvēlējās tikai Jimmy Choo clutch somiņu, kā arī vienkāršu auskarus.

85th Annual Academy Awards - Arrivals

Klasika nekad nemirst, tāpat kā baltā krāsa. Šarlīze Terona par godu šim lielajam notikumam, uz sarkanā paklāja parādījās, mugurā velkot baltas krāsas kleitu no Christian Dior. Šī kleita lieliski izskatījās, jo Šarlīzei ir lieliska figūra un viņa to nebaidās parādīt. Kājas tērpt Šarlīze izvēlējās baltas un melnas krāsas kurpēs no Roger Vivier. Aksesuāra ziņā Šarlīze bija ļoti atturīga, jo izvēlējās tikai auskarus un rokassprādzes no Harry Winston, kuru aptuvenā vērtība tiek lēsta ap 4,5 miljoniem dolāru.

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: