Pavasaris tavā guļamistabā!

Šķiet, ka pēdējā laikā rakstu tikai par pavasari un visām tām lietās, kas ar šo saulaino gadalaiku saistīts. Bet īstenībā ir interesanti padalīties par to, kas gan ir aktuāls gan modē, gan skaistumkopšanā un protams arī interjerā un veselībā. Tā kā sen neesmu rakstījusi par interjeru, tad izdomāju, ka šodien tev sniegšu mazu ieskatiņu tajā, kādai gan jābūt tavai guļamistabai pavasara mēnešos!

Pilnīgi balta gultasveļa ļaus tev justies kā atvaļinājumā, tādēļ nopērc pāris milzīgus spilvenus un blīvi austos kokvilnas palagus. Tu pati vari izveidot baldahīnu, pie griestiem virs gultas piekarot caurspīdīgu, balta materiāla kvadrātu.

Pie logiem piekar aizkarus, kas darināti no gaismu caurlaidīga auduma baltā vai neitrālā krāsā, jo tādā veidā tu ļausi pavasarīgajiem saules stariem iespīdēt savā guļamistabā. Romantiski liegam efektam aizskaru audumu atstāj tik garu, lai tas viegli krokotos uz palodzes vai grīdas.

Izvēlies pāris vienkāršus akcentus no dabiskiem materiāliem, lai guļamistabā saglabātu svaiguma sajūtu un gaišās krāsas pārsvaru. Pilnīgi pietiks ar pāris stikla vāzēm, pītajiem groziem un spilveniem. Tie nenogurdinās acis un lieliski palīdzēs atsvaidzināt baltās krāsas paleti.

Ienes telpā svaigus ziedus, jo šis vienkāršais un zaļais augs tavu istabu piepildīs ar izsmalcināti pavasarīgu aromātu buķeti. Vispavasarīgākās puķes ir un vienmēr būs tulpes un narcises, bet vari izvēlēties kaut ko eksotiskāku – piemēram vienu kātiņu ar orhidejām.

Aromātiskās sveces nomierinās tevi pēc garas un grūtas dienas. Turklāt ne tikai ar siltumu, bet ar patīkamu aromātu. Un veikalos ir ļoti plaša aromātisko sveču izvēle, tā kā tu pavisam noteikti atradīsi sev tīkamāko!

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: