Dzērieni, kas palīdzēs zaudēt svaru.

Katra meitene un sieviete vienmēr seko līdzi tam , ko ēd un dzer. Visbiežāk mēs cenšamies ēst veselīgi, kaut arī tas veselīgais ir bezgaršīgs un garlaicīgs. Tomēr ir simtiem ēdienu, kas ir veselīgi un garšīgi un turklāt nekaitēs tavai veselībai. Tā kā es pati pēdējā laikā pievēršu uzmanību tam, ko ēdu, tad šodien ar tevi gribu padalīties informācijā par to, kas gan būtu jādzer, lai zaudētu mums visām aktuālos kilogramus.

Kaut arī kafija satur diezgan daudz kofeīna, divas tases kafijas tavam organismam nenāks par ļaunu. Kafija slaidinās tevi, bet neradīs organismam atūdeņošanās draudus, miega traucējumus un nepaaugstinās asinsspiedienu. Tomēr nepārspīlē ar caffe latte, kur patiešām ir daudz cukura, kas var kaitēt tavai figūrai. Centies vienmēr izvēlēties melnu kafiju bez cukura!

Visveselīgākais dzēriens kāds vien var būt ir – parasts dzeramais ūdens. To visbiežāk uzskata par tievēšanas un veselības pamatu, jo, lai notievētu ir ne tikai jānodarbojas ar fiziskajām aktivitātēm, jāēd veselīgi, bet arī jāseko līdzi tam, lai tiktu uzņemts nepieciešamais ūdens daudzums. Optimālais ūdens daudzums, kas būtu jāizdzer ir apmēram 1,5 litri dienā vai tradicionālās 8 glāzes. Bet lai sadedzinātu vairāk kaloriju, ūdenim pievieno ledu!

Arī zaļo tēju, tāpat kā ūdeni iesaka lietot tiem, kas ievēro diētu. Zaļās tējas sastāvā ir polifenoli, kas palīdz organismam sadedzināt taukus pat vēl labāk nekā kafija. Zaļā tēja lieliski remdē slāpes, tonizē nervu sistēmu un sniedz enerģiju organismam. Dienā izdzer vismaz vienu krūzi šīs veselīgās tējas, bet vari izvēlēties arī melno tēju, jo tā ir ļoti līdzīga zaļajai tējai.

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: