Puķaina žakete pavasarim.

Kā jau katru gadu, tad arī šopavasar modē uz palikšanu ir gan košās krāsas, gan arī ziedu apdrukas. Košās krāsas un ziedu apdrukas ir sastopamas gandrīz visur, tieši tādēļ, ja seko līdzi karstākajām modes tendencēm, tad izvēlies šīs aktuālās tendences. Šodien es tevi gribu iepazīstināt ar veikala Zara puķaino žaketīti, kas piesaistīja manu uzmanību. Šī žakete man iepatikās ne tikai tādēļ, ka tā ir puķaina un ne tikai tādēļ, ka tā ir gaišos un pavasarīgos toņos, bet arī tāpēc, ka tā ir ļoti interesanta piegriezuma un ar kabatām.

Image 1 of PIQUÉ FLORAL BLAZER from Zara

Kaut arī šī žakete nav melnā krāsā, tā joprojām ir ļoti klasiska. To vari kombinēt kopā gan ar džinsiem, gan parastām melnām biksēm. Šī žakete lieliski izskatīsies kopā ar šortiem vai svārkiem. Tikai atceries – ja žakete ir puķaina, tad neriskē un neizvēlies kaut ko kas arī ir raibos rakstos, jo tādā veidā tu radīsi diezgan raibu un nesaprotamu koptēlu. Vislabākajā gadījumā – puķaina augšdaļa un vienkrāsaina apakšdaļa vai arī otrādāk! (žakete no Zara)

_Mimi-Faust's-Love-and-Hip-Hop-Atlanta-Viewing-Party-Zara-Piqué-Floral-Blazer-Ariane-Davis-viewing-party-premiere-LHHATL31-CME3000_

Arī Mimi Fausta izvēlējās šo žaketi un var redzēt, ka viņai tā neapšaubāmi piestāv. Šajā apģērbu komplektā pat līdz sīkākajai niansei ir pārdomāts un skaidrs ir tas, ka viss ir līdzsvarā – neko pielikt un neko atņemt. Kurpes, žakete un tops veido lielisku pavasarīgu trio, bet nedaudz ieplēstās džinsa bikses piedod sliktās meitenes tēlu. Arī aksesuāri ir piemeklēti lieliski – oranžajos un zelta toņos.

 

 

 

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: