Sam Edelman: Gigi leoparda sandales.

Tā kā pavisam lēnām tuvojas vasaras sezona, tad šodien gribēju tevi iepazīstināt ar Sam Edelman Gigi leoparda sandalēm. Sems Edelmans dizainē tikai apavus un vislielākais ieguvums no šiem apaviem ir pievilcīgā cena un tieši tādēļ apavus no šī dizainera kolekcijām spēj atļauties ne tikai slaveni aktieri un dziedātāji, bet arī parasti cilvēki. Tā kā Edelmans ir radījis neskaitāmas kurpju kolekcijas visām sezonām, tad šodien gribu tevi iepazīstināt ar vienu no maniem mīļākajiem apavu pāriem vasaras sezonai. Un tās ir Gigi  leoparda sandales.

Gigi sandales ir lieliski piemērotas vasaras sezonai! Tās ir ne tikai ar aktuālo leoparda rakstu, bet arī ļoti ērts un tavas kājas tajās jutīsies patiešām labi! Sandales varēsi kombinēt gan ar gariem svārkiem un kleitām, gan īsiem šortiem. Tikai tavā ziņā ir tas, kā tu spēsi kombinēt šīs sandales. Arī sandaļu dizains pēdējo gadu gaitā ir kļuvis populārs, tādēļ tu ne tikai būsi iegādājusies ērtas un komfortablas sandales, bet arī sandales, kas tuvāko gadu laikā neizies no modes tendencēm. (Sam Edelman Gigi sandales)

Kima Kardašjana pierāda, ka pat pie melnas, vasarīgas kleitas iespējas uzvilkt šīs sandales un joprojām izskatīties lieliski. Kopumā Kima izskatās ļoti vienkārši, bet tomēr par visu ir padomāts – gan melno kleitu, gan vasarīgajām sandalēm, lielajām saulesbrillēm un pat par matu sakārtojumu. Un pats galvenais – neaizmirsti iesauļot brūnas kājas, jo tās vēl vairāk izcels tavas kājas un sandales izskatīties vēl labāk, tici man!

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: