Roberto Cavalli: zilais un baltais.

Klāt jau maija beigas un tas nozīmē, ka arī vasara. Arī šovasar modē būs spilgtas un košas krāsas, garie svārki un garās kleitas, kā arī dažādi raksti – sākot no svītrainajam līdz pat dzīvnieku rakstam. Un par visu to mums ļauj spriest ne tikai apģērbu veikali, bet arī dizaineru kolekcijas, kuras speciāli ir radītas, iedvesmojoties no kādiem iespaidiem un notikumiem. Tieši to ir darījies arī Roberto Cavalli, kas ir radījis pasakaini skaistu apģērbu un aksesuāru kolekciju gaiši zilos un baltos toņos!

Šī kleita ir lieliski piemērota vasaras ballītei. Tā ir ne tikai aktuālajos un vasarīgajos toņos, bet arī ļoti sievišķīga. Lielisku akcentu kleitai dod melnais žabo tipa aksesuārs. (Roberto Cavalli)

Pavisam interesanta kleita, kas šajā sezonā ir ļoti aktuāla. Par to jāpateicas gan izgriezumiem kakla daļā, gan rotai, kas rotā dekoltē daļu. Arī interesantā plecu daļa liek par sevi manīt! (Roberto Cavalli)

Arī šī kleita ir ļoti interesanta. Un pie tā vainīgs ir interesantais raksts, kas it kā ir tas pats, bet tomēr tas šo kleitu padara pavisam atšķirīgāku. Lieliski dekoltē daļu izceļ zilos un baltos toņos ieturēta kaklarota. (Roberto Cavalli)

Iespējams, ka kleitas piesaistīja lielu tavu uzmanību. Bet ja tomēr kleitas tavā garderobē nav tik aktuālas, tad pavisam noteikti aktuāls šai vasarai ir jauns peldkostīms. Tieši tādēļ Roberto Cavalli savā zili baltajā kolekcijā ir iekļāvis ne tikai izsmalcinātas un sievišķīgas kleitas, bet arī peldkostīmu, lai tu pludmalē izskatītos neatvairāmi!

0 Mel B's Cannes Roberto Cavalli Blue and White Printed Bikini, Cover Up, and Peep Toe Booties

Roberto Cavalli

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: