Karina Grimaldi: maxi kleita vasarai.

Termometrs pārsniedz +25 grādu robežu, spīd saule un ar katru dienu paliek arvien karstāk un karstāk. Vasaras sezona neapšaubāmi ir tas laiks, kad no skapja ārā jāvelk īsās kleitas un svārki, sandales un īsie topiņi. Tomēr kā jau iepriekš rakstīju, arī šosezon uz palikšanu ir maxi kleitas. Visos toņos – sākot no pasteļtoņiem un beidzot ar klasiskajiem melnajiem un baltajiem. Tādēļ šodien es tevi gribēju iepazīstināt ar Karina Grimaldi maxi kleitu pavisam klasiskos toņos!

Kleita ir ieturēta klasisko toņos, tomēr kaut kas liecina arī par modernismu. Visbiežāk ir pieņemts redzēt maxi kleitas vai nu bez strīpām vai arī viscaur ar strīpām, tomēr šis ir ļoti veiksmīgs risinājums. Gan vienkrāsainā augšdaļa, gan strīpainā lejasdaļa ir lieliski sabalansētas gan krāsu ziņā, gan piegriezuma ziņā. Šī kleita lieliski izskatīsies gan pie vasarīgām sandalēm, gan augstpapēžu kurpēm. Tāpat klāt kombinēt varēsi gan džinsa jaciņu, gan žaketi.

Sabiedrības dāma Kloja Kardašjana arī izvēlējusies tieši šo kleitu. Manuprāt, tā viņai ļoti piestāv un viņa ir izvēlējusies ļoti veiksmīgu krāsu salikumu. To atspoguļo gan kleita, kas ir ieturēta klasiskos toņos, gan sandales kurām ir neitrāla krāsa, kā arī rokas soma, kas piedod šim apģērbu komplektam nedaudz košuma. (Karina Grimaldi maxi kleita)

 

 

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: