Kellija Roulenda: puķains kostīms.

Pēdējā laikā redzu, ka arvien vairāk cilvēku spēj uzdrīkstēties un atļauties uzvilkt kaut ko tādu, kas, iespējams, neizskatīsies tik labi kā varētu iedomāties. Tomēr jebkuram apģērba gabalam un jebkuram aksesuāram var atrast ko piemērotu un sakombinēt tā, lai tas patiešām izskatītos moderni un gaumīgi. Šoreiz gribu tev parādīt kādu risku uzņēmās pasaules slavenā dziedātāja Kellija Roulenda!

Get-the-Look-Kelly-Rowlands-X-Factor-Long-Island-Auditions-Peter-Som-Floral-Print-t-shirt-pleated-floral-shorts-and-nicholas-kirkwood-sandals

Varu droši teikt, ka izvēloties gan puķainu augšdaļu, gan apakšdaļu ir jābūt ļoti uzmanīgam. Par daudz raibi raksti var izraisīt tēla sadrumstalotību līdz ar to tu izskatīsies ļoti maziņa un it kā noslīkusi drēbēs. Bet, runājot par šo apģērbu, ko ir izvēlējusies Kellija, es varu teikt tikai to pašu labāko. Šis raksts nav tik smalks līdz ar to tas arī nesadrumstalo Kellijas augumu, kā arī augstpapēžu kurpes ir lieliski izvēlētas. Tās ne tikai paceļ dažus centimetrus virs zemes, bet arī pagarina Kellija kājas un ir kā spilgts akcents visam koptēlam. Jāatzīmē arī minimālā aksesuāru izvēle, jo tiešām – jo mazāk jo labāk. Un vēl – pievērs uzmanību Kellija frizūrai. Vai viņai nepiestāv ponija stila matu sakārtojums?

Kellijai mugurā:

Peter-Som-Floral-T-shirt

Peter-Som-Floral-Pleated-Shorts

brandy wendy williams show nicholas-kirkwood-pre-spring-2013-elaphe-sandal

 

 

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: