Tendence: Kombinzoni.

Vasaras karstajā un saulainajā laikā tā vien prasās doties no mājas ārā pavisam vienkāršā, gaisīgā un sievišķīgā kleitiņā. Protams, ka kleitas bija, ir un būs ļoti svarīgs apģērba gabals vasarā jebkurai sievietei, bet es tev gribu likt nedaudz izkāpt no rāmjiem un uzdrīkstēties uzvilkt un izmēģināt ko tādu, uz ko tu, iespējams, esi skatījusies skeptiski. Tieši tādēļ tagad un tūlīt es tevi iepazīstināšu ar pavisam jaunu un universālu apģērba gabalu – kombinzonu!

Pictures2Kombinzons modes pasaulē parādījās jau krietnu laiciņu atpakaļ, tomēr tikai pavisam nesen tas piedzīvoja savu pirmo un spožo uznācienu. Arvien vairāk slavenības uz saviesīgiem pasākumiem kleitu vietā izvēlējās kombinzonus, kā arī ikdienas gaitām kombinzons bija univerāls apģērba gabals. Tur nu noteikti var piekrist, jo tiešām, izvēloties kombinzonu, tev nebūs jādomā par to, pie kuriem svārkiem pievilkt kuru blūzīti vai kas vislabāk izskatīsies ar biksēm. Varbūt tev šķitīs, ka kombinzons ir ļoti nesievišķīgs apģērba gabals, jo tomēr tas ir kā bikses kopā ar topu, bet tu maldies, jo kombinzons lieliski izcels tavu augumu, tavas kājas. Man pat liekas, ka tas izskatīsies vēl labāk nekā kura katra kleita, jo tomēr tas ir apspīlēts un izceļ katras sievietes dabas dotumus. Ar katru jaunu apģērbu kolekciju parādās arī jauni kombinzonu modeļi. Šobrīd iespējams iegādāties gan garos, gan īsos, gan gaišus un tumšus un ar visādiem rakstiem. Pieejami ir pat džinsu kombinzoni!

  • Klasiski – melns kombinzons ar jostiņu

Simple Jumpsuit

Ja vēlies kleitas vietā izvēlēties kaut ko citu, tad es tev ieteiktu izvēlēties šo melno, klasisko un visnotaļ eleganto kombinzonu. Tas būs lieliski piemērots dodoties uz kādu saviesīgu pasākumu. Kurpes klāt vari izvēlēties melnas, bet lai kopējo tēlu nedaudz atsvaidzinātu vari izvēlēties melnās jostiņas vietā kādu citu, piemēram, sarkanu vai klāt clutch somiņu kādā košā tonī. (kombinzons no Oasis)

  • Eleganti – balts un īsa piegriezuma kombinzons

Textured satin short jumpsuit

Ja vēlies izcelt savu sievišķību, tad tev ir jāizvēlas īsais kombinzons. Tas ir ļoti universāls, jo izvēloties klāt augstpapēžu kurpes tu to varēsi vilkt uz kādu pasākumu, bet klāt izvēloties sandales vai laiviņas, varēsi doties ikdienas gaitā. Šo kombinzonu vari kombinēt arī ar kādu jaciņu vai žaketi. Lieliski izskatīsies košas krāsas žakete un līdzīga toņa apavi. (kombinzons no Mango)

  • Moderni – kombinzons ar aktuālo pumpiņrakstu

Image 4 of Motel Dakota Playsuit In Polka Dot

Ja gribi pamēģināt ko radikālāku un drosmīgāku, tad šis kombinzons ir piemērots tieši tev. Kombinzons ietver sevī vienu no šī brīža aktuālajām tendencēm – pumpiņu rakstu. Jāatzīmē arī augstais kakls griezums, kas visbiežāk ir sastopams džemperiem, bet šobrīd arī kleitām un kombinzoniem. Kombinzonu arī vari izvēlēties vilkt jebkur, jo tas ir pietiekami elegants gan dodoties uz, piemēram, teātri, bet ari pietiekami vienkāršs un klasisks, lai dotos uz darbu. (kombinzons no Asos)

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: