Tendence: Spīdīgie purngali.

Viena no tendencēm, ko esmu novērojusi pēdējā laikā ir spīdīgie purngali. Manuprāt, tas ir tiešām kaut kas jauns un neredzēts un ir interesanti paeksperimentēt un paskatīties, kā gan kurpes ar spīdīgiem purngaliem var kombinēt ar citiem apģērbiem. Protams, ka modes pasaule nekad neapstājas un turpina veidot dažādu stilu kurpes, tieši tādēļ arī tagad ir sastopamas ne tikai kurpes ar spīdīgiem purngaliem, bet arī zābaki. Jāatzīmē vēl, ka kurpju dizaini ir tik dažādi, sākot no laiviņām un beidzot ar augstpapēžu kurpēm. Un tas tikai nozīmē vienu – jebkura sieviete var atrast sev tīkamākās kurpes ar šo interesanto un spīdīgo purngalu!Pictures2Kurpes ar spīdīgiem purngaliem šobrīd ir ļoti aktuālas. Tās izvēlas ne tikai slavenības, bet arī vienkārši parasti cilvēki. Viena no galvenajām īpašībām, kas piemīt šīm kurpēm ir tas, ka tu vari eksperimentēt un izvēlēties visu, ko vien vēlies, jo pie šīm kurpēm piestāv jebkas. Ja vēlies panākt nedaudz savādāku izskatu, tad vari, piemēram, kurpju purngala toni sakombinēt kopā ar tādas pašas krāsas jostiņu vai somiņu. Tas izskatīsies ļoti interesanti un tu ar to nekādā gadījumā nenošausi greizi. Arī es pati esmu iegādājusies šāda veida kurpes un par tām es varu teikt tikai to pašu labāko. Tās ir gan ērtas, gan modernas un vienkārši viņas ļauj justies labi!

Metal Toe Cap Court

Šīs, manuprāt, ir lieliski piemērotas kurpes, lai dotos uz darbu un arī ikdienas gaitās. Papēdis nav ne pa augstu, ne pa zemu. Protams, šīs kurpes nav melnā krāsā, bet nebēdā par to, jo visam tavā garderobē nav jābūt melnam. Tieši otrādi – iemācies kombinēt citas krāsas izņemot melno un panākt tādu pašu modernu un ļoti elegantu izskatu. (kurpes no Oasis)

CONTRASTED TOE LEATHER STILETTO SHOES

Kaut kas nedaudz savādāks. Šīm kurpēm nav tik ļoti spīdīgs purniņš, kā varētu vēlēties, bet tomēr arī šīs kurpes ir ļoti aktuālas. Melnā krāsa liecina, ka šīs kurpes varēsi kombinēt gan pie melnā apģērba, gan pie brūna un bēša. Lieliski izskatīsies kopā ar bronzas krāsas aksesuāriem. (kurpes no Mango)

Metallic cap toe stilettos

Bet ja vēlies kaut nedaudz atsvaidzināt savu kopējo tēlu un piešķirt tam nelielu odziņu, tad šīs kurpes ir viss, kas tev nepieciešams. Lielisks papildinājums tavai pavasara un vasaras garderobei. Klāt varēsi pieskaņot gaisīgas kleitas un svārkus, kā arī pavasarīgus mētelīšus jebkurā toņu gammā. (kurpes no Mango)

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: