MTV: Video Mūzikas Balvu pasniegšanas ceremonija.

Tā kā sen neesmu neko rakstīju par sarkanajiem paklājiem un par to, ko gan slavenības vislabprātāk izvēlas vilkt, tad šodien esmu izdomājusi iepazīstināt tevi ar slavenību izvēli. Proti, pāris dienas atpakaļ Bruklinā, Ņujorkā norisinājās ikgadējā MTV Video Mūzikas Balvu pasniegšanas ceremonija. Un tieši šī ļoti svarīgā un svinīgā pasākuma dēļ, šodien iepazīstināšu tevi ar trijiem maniem mīļākajiem apģērbiem no šī pasākuma!

Ierodoties uz pasākumu, Siāra izvēlējās nedaudz kopēt dziedātāju Beyonce, jo arī viņa pirms pāris gadiem izvēlējās vilkt ļoti līdzīgu kleitu, varētu pat teikt tādu pašu, bet tikai citā krāsā. Bet, neskatoties uz to, manuprāt, viņa izskatās satriecoši. Un turklāt ne kura katra sieviete var atļauties uzvilkt tādu kleitu, kas atsedz daudz miesas. Man ļoti patīk, ka šai kleitai ir arī roku daļa, līdz ar to skaistais audums un izšuvumi ir arī dziedātājas rokām. Kleitas bāli bēšīgais tonis neapšaubāmi piestāv Siārai!

Nekad neesmu bijusi sajūsmā par Ritas Oras apģērbu izvēli, bet šis ir kaut kas. Manuprāt, viņa ir cienīga saņemt vislabāk apģērbtās slavenības titulu šajā pasākumā. Lieliska kleita, lielisks tonis un vispār viss ir vislabākajā kārtībā. Gribētu uzslavēt arī Ritu par to, ka viņa bija vienīgā sieviete šajā pasākumā, kas bija tik drosmīga un izvēlējās kleitu ar tik garu un skaistu šlepi. Sievišķību kopējam tēlam piešķir lielais šķēlums, kas atsedz Ritas garās un slaidās kājas. Man ļoti patīk, ka Rita ir saskaņojusi kurpes ar jostu, līdz ar to panākot tādu kā balansu starp kleitu un aksesuāriem.

selena-gomez-vmas-2013

Arī šī, manuprāt, ir lieliska izvēle dodoties uz šāda veida pasākumu. Nedaudz sievišķības, nedaudz seksīguma, nedaudz klasikas – tas viss apvienots šajā vienā kleitā. Šī kleita lieliski izceļ Selēnas augumu, manuprāt, šī garā kleita un augstpapēžu kurpes vēl vairāk to parāda. Dekoltē zona ir ļoti sievišķīga un rotāta ar melnām mežģīnē, kas starpcitu, ir viena no šīs rudens un ziemas sezonas aktualitātēm. Lai kaut nedaudz atrautu acis no skaistās kleitas, Selēna ir izvēlējusies smaragda zaļus auskarus, kas kopējam tēlam kalpo par košu akcentu.

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: