Dženifera Hadsone: interesantais raksts.

Ieskatoties nedaudz modes pasaulē un jaunumos, pavisam nepārprotami jau klāt ir rudens sezona. Kaut gan par to neliecina laika apstākļi, cilvēki, un vēl jo vairāk slavenības, izvēlas ļoti aktuālas tendences, kas būs modē šajā sezonā. Tā kā viena no rudens tendencēm ir ļoti interesanti un netipiski raksti, tad šodien gribu tev parādīt, ko izvēlējās vilkt dziedātāja Dženifera Hadsone.

2 Jennifer Hudson's New York City Christopher Kane Multicolored Bodycon Dress

Šajā apģērbu komplektā man ļoti patīk, ka Dženifera, neskatoties uz to, ka interesantais un netipiskais raksts ir rudens sezonas tendence, ir izvēlējusies ļoti sievišķīgu kleitiņu tieši tādā rakstā un tā, manuprāt, viņai ļoti piestāv. Tā kā Dženiferai ir iesauļoti brūna āda, tad viņai šī kleita kopā ar viņas ādas toni veido ļoti skaistu kontrastu. Gan kleita izceļ iesauļoto ādu, gan arī iesauļotā āda izceļ kleitu. Man patīk arī Dženiferas kurpes, kuras ieturētas klasiskajā melnajā tonī kopā ar zelta siksniņu ap potīti. Manuprāt, kopumā viss komplekts ir ļoti sievišķīgs un moderns!

Dženiferai mugurā:

Jennifer Hudson's New York City Christopher Kane Multicolored Printed Bodycon Dress and Giuseppe Zanotti Gold Bar Strap Sandals

 

 

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: