Ralph Lauren: Spring 2014 kolekcija.

Kaut arī Ņujorkas modes nedēļa ir jau noslēgusies, es vēl joprojām apbrīnoju gandrīz visas prezentētās pavasara kolekcijas. Viena no manām favorītēm bija Viktorija Bekhema, bet ir arī vēl viena kolekcija, kura man ļoti, ļoti patīk. Tieši tādēļ šodien tevi iepazīstināšu ar Ralph Lauren pavasara 2014 kolekciju!

  • Koši toņi

Pictures3

Viena no tendencēm, kas būs aktuāla pavasara sezonā pavisam noteikti būs košie toņi. Pēc garās un aukstās ziemas, tieši šie spirgtie toņi uzlabos tavu garastāvokli. Kombinē kopā ar citām košām krāsām, atceries – jo košāk, jo labāk!

  • Melns un balts

Pictures4

Manuprāt, jebkurā kolekcijā ir sastopams kaut kas melns vai balts, bet tā ir klasika un klasika nekad nemirst. Šajā kolekcijā melnais apvienojumā ar balto visvairāk atspoguļojas skolnieču tipa formās, piemēram, kā atlocīta krekla apkaklīte vai garās zeķes.

  • Dažādu veidu raksti

Pictures5

Ziedu apdrukas, svītriņraksts un citi ģeometriski raksti būs aktuāli arī pavasarī. Klasiskais melnais un baltais tonis savienojumā ar šiem rakstiem radīs ļoti modernu, bet tomēr klasisku koptēlu. Vari kombinēt gan kleitas, gan bikškostīmus šajā rakstā.

  • Kostīmi

Pictures7

Ļoti aktuāli arī būs dažādu veida kostīmi, piemēram, bikšu vai svārku vienā tonī. Bet neskatoties uz šo tendenci, vari kombinēt arī pavisam dažādu krāsu augšdaļu un apakšdaļu, tikai neaizmirsti izvēlēties pareizos aksesuārus!

  • Garās kleitas

Pictures6Jau vairākas sezonas pēc kārtas uz modes mēles gozējās garās kleitas un pavasara sezona nebūs izņēmums, jo arī tad tās būs ļoti aktuālas. Tikai šoreiz vēl ar izaicinošākiem dekoltē un lielākiem šķēlumiem. Varbūt ir vērts uzdrīkstēties?

 

 

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: