Charlotte Olympia : Zappos.

Pēdējā laikā arvien biežāk esmu pamanījusi, ka slavenības uz pasākumiem un arī ikdienas gaitās izvēlas nevis augstpapēžu kurpes, bet gan zempapēžu apavus. Tagad runa vairs neiet par to, kuras sievietes kājas izskatīsies garākas un slaidākas, tagad runa ir par to, lai kāja justos komfortabli un eleganti. Bet šodien es tev gribu parādīt, manuprāt, ļoti gaumīgas kurpes uz zema papēža, kas ir tikpat elegantas kā kurpes uz augstiem papēžiem.

kitty flats

Man ļoti iepatikās šīs kurpes, jo izskatās, ka tās ir ļoti ērtas un komfortablas, pateicoties zemajam papēdim. Man ļoti arī patīk kaķa purniņš, kas ir attēlots kurpes purngalā, jo tas piedod tādu nedaudz rotaļīgu pieskaņu. Šīs ir it kā klasiskas kurpes, bet tomēr ar nelielu vecmodīgumu – vidēji augsto papēdi un kaķi, kas liek ieslīgt nedaudz atmiņās par bērnību. (kurpes no Charlotte Olympia)

Varētu teikt, ka šīs ir gandrīz identiskas kurpes augšpusē esošajām. Viena atšķirība ir papēža dizains, bet tas nekas. Arī šīs kurpes ir tikpat aktuālas un modernas. Lieliska izvēle pie džinsu biksēm vai zīmuļsvārkiem. Varēsi ar šīm kurpēm ne tikai doties uz darbu, bet arī iepirkties un tici man – tavām kājām šīs kurpes pavisam noteikti patiks! (kurpes no Zappos)

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: