American Music Awards 2013: balvu pasniegšanas ceremonija.

Pirms dažām dienām Losandželosā notika viens no svarīgākajiem mūzikas pasākumiem un tas bija American Music Awards balvu pasniegšanas ceremonija. Šīs ceremonijas laikā tika apbalvoti cilvēki, kas mūzikas industrijā ir sasnieguši kaut ko ievērojamu. Un šis vakars nebija izņēmums, lai ne tikai papriecātos par to, ka cilvēki mūzikas lauciņā ir tik veiksmīgi, bet arī paskatīties, cik eleganti tie var saposties. Tieši tādēļ šodien iepazīstināšu tevi ar trīs apģērbiem, kas no šī pasākuma man iekrita acīs visvairāk!

nicole-richie-2013-american-music-awards-emilio-pucci-gown-house-of-harlow-clutch

Viena no manām favorītēm ir Nikola Ričija. Viņa ir divu bērnu mamma un šķiet, ka tas viņai netraucē saglabāt tādu figūru, kuru apskauž katra sieviete. Manuprāt, kleita lieliski izceļ Nikolas augumu un man ļoti, ļoti patīk izgriezumi gurdu daļā, kas liecina par to, ka Nikola patiešām strādā smagi, lai uzturētu savu augumu tik labā formā. Zelta aksesuāri ir klasiska vērtība un ar tiem nekad nenošausi greizi!

naya rivera michael kors american music awards 2013

Naja Rivera šajā pasākumā izcēlās ar Holivudas glamūru, kas ir saglabājies jau vairākus gadu desmitus. Man ļoti patīk kleita, tā ir kā radīta Najai un dekoltē zona – uuuu, sievišķīgi un izaicinoši. Kleitu lieliski papildina zelta aproces, kas iestrādās kleitas roku daļā. Matu sakārtojums ļoti atbilstošs kleitai un kopējam ansamblim. Varbūt vienīgais, kas pietrūkst ir kāda spilgti sarkana lūpukrāsa, kas izceltu visu kopējo tēlu vēl vairāk.

kendall-jenner-2013-american-music-awards-keepsake-dress

Pēdējā, bet ne sliktākā – Kendala Dženere. Viņai ir tikai 18 gadu, bet viņa izskatās pēc pieaugušas lēdijas, kurai ir lieliska gaumes izjūta. Esmu dzirdējusi, ka daudzi par šo apģērbu saka – šī kleita viņai ir par īsu un tā viņai nepiestāv. Bet es tam galīgi nepiekrītu. Viņa ir jauna un viņa var atļauties uzvilkt ko šādu. Kleita lieliska, aksesuāri un clutch somiņa arī un kurpes – satriecoši. Neko nepielikt, neko atņemt!

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: