Charlotte Olympia: Ziemassvētku kolekcija.

Nu ko – atlikusi vēl tikai nedēļa un klāt jau Ziemassvētki. Pilnīgi neticās, ka tas laiks tik ātri skrien. Bet nu neko darīt, jo ir klāt pats skaistākais un jaukākais gada laiks. Tā kā līdz Ziemassvētku vakaram ir palikusi precīzi nedēļa, tad šīs nedēļas laikā centīšos tevi iepazīstināt ar ļoti Ziemassvētkiem raksturīgām lietiņām gan modes, gan skaistuma un veselības sadaļā. Šoreiz tev sniegšu mazu ieskatu Charlotte Olympia Ziemassvētku kolekcijā!

 

Un kas tev sakāms par šīm kurpēm? Manuprāt, ļoti interesants dizains un pieeja. Ziemassvētku zvaniņi ap potīti, augsta platforma – tas viss liks tev izskatīties tik labi kā nekad. Un tavas kājas – jā, tās izskatīsies patiesi garas, ja izvēlēsies šīs kurpes! (kurpes no Charlotte Olympia)

Tiklīdz ieraudzīju – uzreiz iemīlējos. Skaistas, piemīlīgas un ar Ziemassvētku noskaņu – jā, tieši šādas ir šīs kurpes. Man ļoti patīk zelta papēdis, kas šīm kurpēm piešķir nedaudz koķetuma un klasiskas pieskaņas. Manuprāt, lieliska un ērta izvēle svinot Ziemassvētkus ģimenes un draugu lokā! (kurpes no Charlotte Olympia)

Šī, manuprāt, ir vispiemīlīgākā somiņa, ko es jebkad esmu redzējusi. Piparkūkvīriņš tavai mazajai melnajai vakarkleita liks izskatīties lieliski un tas būs kā lielisks Ziemassvētku noskaņu akcents. Kā tev patīk? (somiņa no Charlotte Olympia)

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: