Ko vilkt mugurā sagaidot Jauno Gadu?

Nu ko dāmas – Jaunais Gads strauji tuvojas un tas nozīmē tikai vienu – ko tu vilksi to sagaidot. Ir tāds teiciens – kā Jauno Gadu sagaidīsi, tā to arī pavadīsi. Manuprāt, Jaunais Gads vienmēr ir jāsagaida labā kompānijā un jautrā gaisotnē, lai viss turpmākais gads tā arī paietu. Bet šodien esmu izdomājusi ieteikt tev dažas idejas Jaunā Gada idejām!

Pictures9

Jaunā Gada sagaidīšana ir tas laiks, kad tu vari atļauties to, ko parasti neizvēlies ikdienā, jo Jaunais Gads taču ir svētki. Vispopulārākais un arī visatbilstošākais Jaunā Gada svinībām ir melnais tonis un spīdumi, fliteri un viss tas, kas laistās. Manuprāt, sudraba un zelta toņi spīdumos un melnais tonis ir ļoti atbilstoši šiem svētkiem, tas tāpat ir ļoti jautri, forši, bet tomēr tas nav pārspīlēti. Es tev garantēju, ka Jaungada svinībās tu izskatīsies satriecoši!

Sequin velvet dress

Šī – mazā melnā vakarkleitiņa ar spīguļiem ir lieliska izvēle. Tā ir klasiska un nezūdama vērtība. Pats labākais ir tas, ka to tu vari vilkt ne tikai uz Jaunā Gada sagaidīšanas svinībām, bet arī uz citiem pasākumiem. Klāt piekombinē melnas augstpapēžu kurpes, bet melnās jostiņas vietā izvēlies kādu košāku un pamanāmāku. (kleita no Mango)

Image 1 of LOOSE FIT KNOT DRESS from Zara

Ja vēlies kaut ko klasisku un sievišķīgu, tad šī kleita ir piemērota tieši tev. Tā ir ar lencēm un izgriezumiem muguras un plecu daļā. Man ļoti patīk kleitas audums, tas ir ļoti sievišķīgs un pavedinošs. Arī kleitas kritums ir ļoti skaists un šī kleita tev pavisam noteikti izskatīsies lieliski. (kleita no Zara)

Metal Tipped Collar Shirt Dress

Ja Jaunā Gada sagaidīšanu esi ieplānojusi pavadīt kopā ar ģimeni pavisam mierīgi, tad šī kleita ir lielisks risinājums. Garas piedurknes un kreklveida piegriezums tev liks izskatīties it kā ikdienišķi, bet ar nelielu svētku noskaņu. Klāt vari pievilkt savas mīļākās balerīnas. (kleita no Oasis)

 

 

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: