People’s Choice Awards: balvu pasniegšanas ceremonija.

Pirms dažām dienām Losandželosā notika ikgadējā People’s Choice Awards balvu pasniegšanas ceremonija. Šis pasākums neatšķīrās no citiem pasākumiem, jo šeit augstākajā līmenī bija ne tikai balvas un draugu satikšanās, bet arī apģērbi, aksesuāri un apavi. Šodien, kā arī citas reizes, esmu izvēlējusies savus trīs mīļākos apģērbu komplektus no šī pasākuma.

jessica-alba-40th-annual-peoples-choice-awards

Mana absolūtā favorīte ir aktrise un divu meitu mamma Džesika Alba. Es apbrīnoju to, kā  viņa izskatās, neskatoties uz to, ka viņai ir divi bērni, viņa ir arī ļoti pieprasīta aktrise Holivudā. Šī kleita ir viņai ideāli piemērota, jo tā pauž sievišķīgumu, seksīgumu un pašpārliecinātību. Man patīk arī Džesikas izvēlētas matu sakārtojums, jo tas ir vienkāršs, bet tajā pašā laikā nenovērš uzmanību no visa pārējā koptēla.

naya-rivera-40th-annual-peoples-choice-awards

Man ļoti patika arī aktrises un dziedātājas Najas Riveras izvēle. Viņa savu koptēlu bija ieturējusi baltos, melnos un bēšīgos toņos, kas ļoti saskanēja kopā ar viņas jauno matu krāsu. Šis kleitas dizains ir ļoti interesants, jo tam ir gara aizmugure, bet priekša ir uz pusi īsāka par aizmugurējo daļu. Kopumā kleitas dizains ir diezgan interesants un moderns, kā arī sievišķīgs, jo tas atsedz Najas skaistās kājas.

sandra-bullock-40th-annual-peoples-choice-awards

Pēdējā, bet ne sliktākā ir Sandra Buloka. Man ļoti patīk tas, ka viņa neizvēlējās klasiskos toņus – melno, balto, bēšīgo vai pelēku. Viņa centās nedaudz atšķirties un izvēlējās visai krāsainu un drosmīgu koptēlu. Šī kleita lieliski piestāv viņai un pilnīgi droši varu teikt, ka viss – gan kurpes, gan aksesuāri ir izvēlēti ļoti veiksmīgi. Man ļoti patīk kleitas apakšēja daļa, jo tā ir nedaudz rotaļīga un parāda to, ka arī sievietes, kuras savā vecumā nav nemaz tik jaunas, var atļauties uzvilkt kaut ko sievišķīgu un interesantu!

 

 

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: