Stila ikona: Olīvija Palermo.

Izdomāju, ka sava bloga ietvaros izveidošu tādu jaunu sadaļiņu, kur apkopot, pēc manām domām, stila un modes ikonas. Protams, ka par gaumi var strīdēties un katram tā neapšaubāmi ir savādāka, bet es, veidojot šo sadaļu, vēlējos vērst tevi uz to, ka jebkurā stilā un jebkurā aksesuārā un vismazākajā apģērba niansē var atrast sev kaut ko tuvu un interesantu. Tieši tādēļ šodien esmu izvēlējusies kaut ko ļoti interesantu – sabiedrības dāmu Olīviju Palermo.

Pictures9

Olīvija Palermo mūsdienās tiek dēvēta par stila ikonu. Kaut arī viņa ir ļoti jauna, viņa modes pasaulē jau sevi ir parādījusi un pierādījusi. Viņas stils ir ļoti interesants, jo viņa spēj apģērbties gan ikdienišķi, gan pavisam otrādi – eleganti un sievišķīgi. Manuprāt, domājot par stilu ir svarīgi atcerēties, ne tikai par to, kā izskatīties, bet arī par ērtumu un lai tev būtu komfortabli. Es domāju, ka Olīvija to pierāda, izvēloties apģērbu, kas ir ne tikai moderns, bet arī komfortabls.

Olīvijas 3 raksturīgākie stila elementi:

  • Laiviņas

Pictures10Manuprāt, ir palikušas diezgan maz sieviešu, kas izvēlas laiviņas. Bet neskatoties uz to, Olīvija ir viena no tām, kas tās izvēlas. Viņai pirmajā vietā ir komforts, līdz ar to viņa spēj izskatīties lieliski bez lielajiem papēžiem.

  • Daudz dažādu rakstu

Pictures9Vienu no tendencēm, ko esmu pamanījusi Olīvijas ģērbšanās stilā ir daudz un dažādi raksti. Manuprāt, dažādu rakstu miksēšana un kombinēšana ir ļoti riskanta, jo vienmēr ir jāizvēlas raksti, kas labi sader un harmonizē kopā, bet, pēc manām domām, Olīvijai tas vienmēr izdodas!

  • Koši akcenti

Pictures10Dažreiz svarīgi ir arī izcelt kādu galveno apģērba gabalu, izvēloties kādu košāku toni. Spilgti rozā žakete, dzeltenais mētelītis un oranžā kleita parāda, kā pavisam vienkāršu apģērba komplektu var pārvērst kaut kā ļoti unikālā un modernā.

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: