Kortnijas Kardašjanas māja.

Viena no lietām, kas man ļoti, ļoti iet pie sirds ir interjera dizains. Nezinu kāpēc tā, bet man kaut kā ļoti patīk smelties idejas no žurnāliem un arī no slavenību interjeriem. Pavisam nesen sabiedrības dāma Kortnija Kardašjana žurnālam InStyle izrādīja savu māju. Tiklīdz es to ieraudzīju, uzreiz tajā iemīlējos. Kortnija savas mājas dizainu raksturo kā Alise Brīnumzemē satiek Bītldžūsu. Tā kā gan Alise Brīnumzemē, gan Bītldžuss ir filmas, tad Kortnija no filmām un to personāžiem ir smēlusies savas mājas interjera dizainu.

Pictures7

Pārsvarā Kortnijas mājas interjerā dominē melnie un baltie toņi dažādās faktūrās un rakstos. Gan strīpas, gan apļi, gan rūtis – daudz visa kā. Bet lai nedaudz piešķirtu dzīvības un krāsas, Kortnija izvēlas košus akcentus, kas iepaužas ne tikai krāsās, bet arī interjera priekšmetos. Kortnija pati piebilst, ka interjers un dekorēšana ir viena no viņas kaislībām, tāpēc veidojot šo mājas interjeru, viņa izvēlējās kaut ko interesantu un orģinālu.

Manas trīs mīļākās telpas Kornijas Kardašjanas mājā:

  • Ģimenes istaba

Pictures10Šī ir Kortnijas ģimenes istaba. Man tā ļoti patīk, jo toņi ir brūngani un bēšīgi – neitrāli, bet telpas interjers ir papildināts ar košiem un interesantiem akcentiem. Piemēram, kā rozā peonijas uz galda vai melnā zirga galva, kas arī ir novietota uz galda. Ļoti interesanta, manuprāt, ir sekcija, kuras apdare ir ar spoguli, līdz ar to, redzot savu atspulgu.

  • Dzīvojamā istaba

Pictures8Lielisks krāsu salikums, pēc manām domām. Melni baltās strīpas uz sienām lieliski harmonē kopā ar gaiši zilo tirkīza toni, kas ir iekļauts ne tikai mēbelēs, bet arī aksesuāros. Interesanta ir arī lampas izvēle, šajā gadījumā lampu ir neskaitāmi daudz. Pēc manām domām, tas ir ne tikai tāpēc, lai izskatītos moderni un mūsdienīgi, bet arī tāpēc, lai istabā būtu pēc iespējas vairāk gaismas.

  • Klavieru istaba

Pictures9Arī šis krāsu salikums mani ļoti pārsteidza, bet man tas ļoti iepatikās, tāpat kā iepriekšējais. Šajā telpā par galveno akcenta krāsu ir ņemts rozā tonis, es pat teiktu, ka tas nav rozā tonis, bet gan šī gada aktuālais tonis – starojošā orhideja. Telpa ir ļoti interesanta ar to, ka tajā ir mēģināts savienot dažādus stilus – moderno ar klasisko. Un, manuprāt, tas Kortnijai bez šaubām ir izdevies!

 

 

Madara

 

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: