2014.gada Grammy balvu pasniegšanas ceremonija.

Aizvakar – pavisam nesen, Losandželosā tika noskaidroti tie cilvēki, mūziķi un dziesmu autori, kuru savā īpašumā ieguva prestižo Grammy mūzikas balvu. Grammy mūzikas balvas pasniegšanas ceremonija norisinās jau 56. gadu, un visu šo daudzo desmitu gadu laikā, tiek godināti neskaitāmi daudz talantīgu mūziķu un mākslinieku. Kā jau katru gadu, arī šogad talantīgie mākslinieki demonstrēja modes uz sarkanā paklāja, tāpēc šodien – iepazīstināšu tevi ar savām trim mīļākajām izvēlēm šī gada Grammy balvas apbalvošanas ceremonijai.

michael-costello-beyonce-wears-sexy-sheer-white-dress-at-grammys-2014-01

Viena no manām favorītēm ir pasaules slavenā dziedātāja Beyonce. Viņas izvēlētā kleita ir patiešām lieliska – tā viņai lieliski piestāv. Baltā, garā kleita ar caurspīdīgu motīvu lieliski izceļ dziedātājas figūru. Viņa par to tiešām var justies lepna. Runājot par matiem, kaut kā līdz galam man tie nepatīk, man labāk patika, kad viņai bija garie mati. Manuprāt, šai kleitai labāk piestāvētu iztaisnoti mati nekā šādi viļņveida.

_ralph-lauren-david-madonna-grammys-2014-red-carpet-with-son-david-05

Viena no izvēlēm, kas visus ļoti šokēja bija Madonna. Viņa uz sarkanā paklāja parādījās kopā ar savu dēlu tērpusies ļoti vīrišķīgā uzvalkā un cepurē. Kaut arī uz sarkanā paklāja gandrīz nekad nav redzama neviena sieviete biksēs un kur nu vēl bikškostīmā, manuprāt, Madonna izskatās satriecoši. Viņai ir vairāk nekā 50 gadu, un uzdrīkstēties uzvilkt kaut ko tik vīrišķīgu, bet tajā pašā laikā izsmalcinātu un modernu, ir ļoti drosmīgi no viņas puses.

katy-perry-grammys-2014-red-carpet--valentino

Viens no piemērotākajiem un tajā pašā laikā interesantākajiem tērpiem pieder Keitijai Perijai. Viņa izvēlējās ļoti vienkāršu garu caurspīdīga audumu kleitu ar nošu motīvu. Pēc manām domām, ļoti interesanti un arī rotaļīgi. Tā kā viņa ir dziedātāja un dziesmu autore, šī kleita ir viņai ļoti raksturīga un lieliski piestāv.

 

 

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: