Burberry : Mango.

Kas to būtu domājis, ka 24.februāris būs līdz šim siltākā gada diena. Kaut arī skatoties kalendārā, pavasaris vēl nav klāt, par to liecina siltais un saulains laiks ārā šodien. Godīgi sakot, es nevaru vien sagaidīt pavasari, jo tas viens no maniem mīļākajiem gadalaikiem (aiz vasaras, protams). Tādēļ šodien esmu izlēmusi iepazīstināt ar ļoti pavasarīgu apģērba gabalu – trenci, bez kura tu pavasara sezona neiztiksi nu nekādā gadījumā!

http://cdn-images.farfetch.com/10/14/65/91/10146591_793909_1000.jpg

Burberry ir pazīstams ne tikai ar savu unikālo rūtoto rakstu, bet arī ar trenčiem. Šis ir ļoti klasiska piegriezuma un krāsas trencis. Man ļoti patīk tas, ka tas nav melnā krāsā, bet bēšīgā, jo pavasaris ir tas laiks, kad jāliek visas tumšās drēbes skapī un jāturās pie gaišās toņu gammas. Šis trencis ir ļoti viegli kombinējams gan ar biksēm, gan svārkiem. Iespējams, ka tas ir nedaudz plāns, bet tomēr ar kādu siltāku džemperīti apakšā tu nenosalsi. (trencis no Burberry)

23070099_92_B

Arī veikals Mango piedāvā līdzīgo trenci iepriekšējam. Var veikt, ka tas gandrīz ir identisks iepriekšējam. Izvēloties šo trenci pavasara sezonai, tu ne tikai izskatīsies gaumīgi un lieliski, bet tieši tāpat arī jutīsies. Trencis ir viegls, gaisīgs un ideāli piemērots pavasarim. Tāpat pie trenča lieliski izskatīsies ne tikai augstpapēžu kurpes vai zābaki, bet arī laiviņas. (trencis no Mango)

 

 

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: