Stila ikona: Naja Rivera.

Naja Rivera ir ne tikai aktrise un dziedātāja, bet nu jau kļuvusi par modes un stila ikonu. Naja vienmēr izceļas ne tikai uz sarkanā paklāja demonstrējot jaunākās tendences un dizaineru darinājumus, bet arī ikdienā. Viņas stilu varētu raksturot, kā interesantu, modernu, bet tajā pašā laikā klasisku. Naja ir viena no tām nedaudzajām sievietēm, kas seko un izvēlas ne tikai sezonai raksturīgās modes tendences, bet atgriežas arī pie klasiskām vērtībām.

Pictures8Najas garderobe sastāv ne tikai no kleitām, svārkiem un klasiskas krāsas apģērba, bet arī daudz kā moderna un mūsdienīga. Var redzēt, ka viņai stils un mode ir kaut kas vairāk tikai par apģērbšanos – tas ir kā dzīves stils. Tā, kā jūtas Naja atspoguļo viņas stils un izvēlētais apģērbs. Iespējams, ka tas dažkārt ir tas pareizākais, ko darīt – vadīties pēc noskaņojuma un izjūtām!

Najas 3 raksturīgākie stila elementi:

  • Garas kleitas

Pictures10Garas kleitas lieliski izskatās tikai tām sievietēm, kas ir gara auguma un slaidas. Neteiktu, ka Naja ir gara auguma – metrs un sešdesmit pieci centimetri, tomēr ar augstiem papēžiem un tādu figūru var daudz ko panākt.  Manuprāt, garas un ļoti sievišķīgas kleitas ir viens no Najas trumpjiem – lielisks kleitas siluets palīdz izcelt viņas figūru un kājas.

  • Āda

Pictures11

Āda ir viens no tiem materiāliem, ar kuriem ir jābūt ļoti uzmanīgam. Āda var likt izskatīties gan slaidākam, gan tieši otrādi. Lieliskā auguma īpašniece Naja pierāda, ka āda viņai lieliski piestāv gan svārkos, gan kleitā un pat biksēs un krūšturveida topiņā. Izvēloties ādu, tu patiešām jutīsies seksīgi!

  • Kombinzoni

Pictures9

Varu droši apgalvot, ka kombinzons viens no grūtāk kombinējamiem un vispār piegulošiem apģērba gabaliem. Lai to uzvilktu ir jābūt ne tikai lieliskam augumam, bet arī proporcionālam. Ar kombinzona palīdzību neko nevar noslēpt, tas atklāj visu, pat liekos centimetrus vidukļa zonā. Toties Naja pierāda, ka kombinzons viņai lieliski izskatās!

 

 

Madara

 

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: