Valentino: Fall/Winter 2014. gada kolekcija.

Kā jau zināms februāris un marts ir modes mēneši modes galvaspilsētās – Ņujorkā, Londonā, Milānā un Parīzē. Šis laiks ir ļoti nozīmīgs ne tikai dizaineriem, lai atrādītu savas jaunākās kolekcijas, bet arī, protams, modelēm un sabiedrībā pazīstamiem cilvēkiem, kas labprāt apmeklē modes skates. Šodien gribēju tevi iepazīstināt ar Valentino 2014.gada rudens un ziemas sezonas kolekciju, kura man ļoti iepatikās.

Pictures8Zīmola Valentino dizaineri, kas radīja šo kolekciju iespaidojās no sešdesmito gadu itāļu popārta. Tā kā popārtam bija raksturīgas košas krāsas, kontrasti un arī interesantas apdrukas, tad šī kolekcija visu to lieliski atspoguļo. No pavisam vienkāršiem un varētu pat teikt klasiska piegriezuma apģērbiem, ir radīta patiešām unikāla un vēl nekur neredzēta kolekcija, kas uz jebkuru atstās iespaidu.

  • Lielie punkti

Pictures9Lielas, krāsainas un izteiksmīgas pumpas. Jā, nedaudz atšķirīgi no nu jau ierastā melnbalti punktotā raksta. Manuprāt, šis punktotais raksts ir diezgan grūti kombinējams. Protams, vislabāk tas sader kopā ar tādas pašas nokrāsas apģērbu, bet ja tev patīk riskēt, pamēģini kombinēt kopā ar klasiskām vērtībām.

  • Apkaklītes

Pictures8Jau iepriekšējo sezonu modes skatēs, Valentino iepazīstināja ar apkaklītēm. Šīs apkaklītes atgādina skolas laikus un liek nedaudz pakavēties atmiņās. Iespējams, ka tas ir stereotips, bet apkaklīte kleitas vai topa augšdaļā liks tev izskatīties pārus gadus jaunākai.

  • Ziedu apdrukas

Pictures12Ziedi, ziedi, ziedi….visur ziedi un ziedu apdrukas. Drūmajā rudens un ziemas sezonā tie palīdzēs tev neiesprūst pelēkajās krāsās un laika apstākļos, bet paskatīties uz dzīvi ar nedaudz raibākām nokrāsām. Turklāt ziedu apdrukas ir aktuālas visas sezonas!

  • Apmetņi

Pictures11Apmetnis ir lieliska alternatīva mētelim. Jā, iespējams, ka tam ir īsāks piegriezums, toties tas vēsta par to, ka tu seko līdzi jaunākajām tendencēm. Manuprāt, apmetnis ir tas apģērba gabals, ko var kombinēt ne tikai pie biksēm un svārkiem uz darbu, bet arī uz teātri pie kleitām.

  • Rūtis

Pictures13

Rūtis vienmēr bija un būs aktuālas rudens un ziemas sezonā. Tiesa gan, ka šajā kolekcijā tās ir interpretētas nedaudz savādāk – lielas rūtis košos toņos. Un turklāt arī materiāls ir ļoti interesants – adījumi vai ādas imitācija. Arī tas ir aktuāli.

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: