Vienkārši padomi, kā organizēt savu skapi.

Drēbes, kurpes, somiņas un rotaslietas neapšaubāmi ir katras meitenes un sievietes labākie draugi. Bet kaut kur taču šīs lietas ir jāglabā, vai ne? Jā, protams, tas ir skapis, iespējams,kādai no jums pat vesela istaba, kas atvēlēta, lai noliktu drēbēs, apavus un aksesuārus. Manuprāt, ikkatras meitenes un sievietes skapim vienmēr ir jābūt pilnīgā kārtībā, jo apskatot sievietes skapi, uzreiz var spriest par tā īpašnieci. Bet šodien lai arī tavs skapis būtu labi organizēts, tad ieteikšu tev vienkāršus padomus, lai tev tas izdotos!

Pictures8

Sabiedrībā pazīstami cilvēki ļoti rūpējas par saviem skapjiem. Visbiežāk slavenības savām drēbēm, apaviem un aksesuāriem atvēl pat veselu istabu. Šķiet, ka mums tas liksies nedaudz par traku, bet slavenībām vienmēr ir jāizskatās uz miljons dolāriem un arī slavenību maciņi ir pietiekami biezi, lai varētu atļauties pašu labāko, dārgāko un kvalitatīvāko. Šeit mazs ieskats – Slavenību skapji un to saturs.

  • Tiec skaidrībā!

Pirms ķeries klāt skapja kārtošanai un tā satura organizēšanai, no sākumā izvērtē, kas tev ir nepieciešams un kas ir. Tādā veidā tu atbrīvosies no daudz liekā, kas tavā skapī stāv jau gadiem ilgi. Jā, iespējams, ka tev būs grūti atvadīties no kādas mantas, bet padomā par tās uzdāvināšanu kādam ģimenes loceklim vai ziedošanu labdarībai. Tie zinās, ko ar to darīt!

  • Izmanto telpu!

Iespējams, ka tavam skapim ir atvēlēta maza istaba nevis viena liela telpa. Varbūt tev nav diez ko daudz vietas, kur salikt visu, bet nebēdā. Pēc iespējas vairāk izmanto telpu. Piemēram, savas rotas vari sakārtot pie sienas uz piesistām mazām nagliņām, tāpat vari darīt ar somām. Vari arī izvietot plauktus, kas paslēpti zem gultas un tad, kad tev būs nepieciešams kaut kas, tu to pavisam vienkārši varēsi paņemt!

  • Pievieno gaismas ķermeņus!

Viena no lietām, kas palīdzēs tavam skapim izskatīties labāk ir pietiekama gaismas ķermeņu izvietošana telpā. Tie palīdzēs tev labāk izgaismot telpu un nākamajā reizē tev nebūs nekādas problēmas atrast savu mīļāko kleitu vai kurpes ar augstajiem papēžiem. Manuprāt, vislabākā izvēle skapja apgaismošanai ir griestos iebūvētas lampiņas. Izvēlies tās mazā telpā vairākas. Tādā veidā tu iegūsi spožāku apgaismotāku telpu.

  • Kārto drēbes pēc toņiem vai sezonām!

Lai labāk organizētu savu skapi un vienmēr būtu lietas kursā, kur atrodas sarkanā kleita vai baltā blūzē, centies organizēt savu skapi pēc toņiem vai sezonām. Vasarā tu pavisam noteikti nevilksi biezos un adītos ziemas džemperus. Kā arī ziemā tavas drēbes vairāk būs melnos un pelēkos toņos. Pavasarī un vasarā tavā skapī ienāks gaišākas krāsas un toņi un arī apģērbi, kas ir vieglāki un gaisīgāki.

  • Ik pa laikam iztīri savu skapi!

Viens no labi organizēta un kārtīga skapja priekšnoteikumiem ir tā tīrība. Tiklīdz beidzas kāda sezona, iztīri savu skapi. Iespējams tev liksies, ka tava skapī nav nekādu putekļu un netīrumu, bet īstenībā tu būsi ļoti pārsteigta tos ieraugot. Regulāra skapja tīrīšana palīdz arī atbrīvoties no kodēm un putekļu ērcītēm. Tāpēc tiklīdz beidzas sezona – iztīri skapi, izmazgā drēbes vai aiznes tās uz ķīmisko tīrītavu un pēc tam liec tās skapī, lai tās gaida nākamo sezonu!

 

 

 

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: