Stila ikona: Kima Kardašjana.

Jau pirms kāda laiciņa rakstīju par Kortniju Kardašjanu, ka viņa, tāpat kā viņas māsa Kima, ir kļuvusi par stila un modes ikonu. Šodien esmu izvēlējusies iepazīstināt tevi kaut nedaudz ar Kimas stilu, jo tas patiešām ir piedzīvojis visu krāsu spektru. Un es nerunāju tikai par krāsām, jo Kima ir viena no tām sievietēm, kas nebaidās riskēt ar krāsām, stiliem, aksesuāriem un izmēģināt kaut ko jaunu.

Pictures13Kimas stils patiešām gadu gaitā ir ļoti attīstījies un audzis. Pašā sākumā, kad mēs Kimu iepazinām, viņa izvēlējās ļoti garlaicīgu, bet tajā pašā laikā klasisku apģērbu. Jā, iespējams, ka tas izskatījās viņai labi, bet tomēr viņa darbojas modes industrijā un, manuprāt, ir ļoti svarīgi, lai viņa parādītu visu to, kas viņai patīk un arī nedaudz paeksperimentēt.

Kimas stila 3 raksturīgākie elementi:

  • Bikses ar augsto jostas vietu

Pictures14Kima ir sieviete ar apaļumiem visās īstajās vietās un viņa nekad nav baidījusies tos vēl vairāk izcelt un parādīt. Viens no apģērba gabaliem, ko Kima izvēlas visai bieži ir bikses ar augsto jostas vietu, jo tas palīdz kaut nedaudz nomaskēt viņas platos gurnus. Izvēloties šāda veida bikses, viņa kopējo siluetu padara slaidāku un kājas – garākas.

  • Interesanti dizaineru darinājumi

Pictures15Kima priekšroku dod slaveniem modes namu zīmoliem, kas veido ļoti interesanta dizaina drēbes. Viņas iecienītākie ir Vera Wang, Givenchy, Lanvin un citi. Šo un vēl citu modes namu dizaineri veido ļoti nepierastus un varētu pat teikt unikālus apģērba gabalus, kas maksā visnotaļ ļoti iespaidīgi.

  • No galvas līdz pat matu galiņiem vienā tonī

Pictures16Kima vienmēr seko līdzi jaunākajām modes tendencēm un šī – no matu galiņiem līdz papēžiem saģērbties vienā tonī – ir aktuāla tieši šobrīd. Manuprāt, Kimai lieliski izdodas visu sakombinēt un iegūt patiešām sievišķīgu un modernu koptēlu gan ar apģērba palīdzību, gan apavu un arī aksesuāru.

 

 

Madara

 

 

 

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: