Victoria’s Secret modeles: kura pret kuru.

Pasaules slavenais zīmols Victoria’s Secret ir kļuvis par ļoti populāru zīmolu, ko izvēlas ne tikai svavenības, bet arī citi cilvēki. Arī es esmu liela fane šī zīmola un par tā produktiem es varu teikt visu to tikai pašu labāko. Bet kā jau tu iespējams zini, ka katru gadu norisinās Victoria’s Secret modes šovs, kurā piedalās ne tikai pasaules slavenas un figūras apskaužamas modeles, bet arī mūziķi, kas uzstājas dzīvajā. Manuprāt, viens no modeļu pienākumiem ir jebkurā dzīves situācijā izskatīties nevainojami, tieši tādēļ šodien tavā vērtējumā nododu trīs modeles – Rouziju Hantingtoni – Vaitliju, Alessandru Ambrosio un Kendisu Svanapoeli.

  • Rouzija Hantingtone – Vaitlija

rosie-huntington-whiteley-coachella-pic162767Man ļoti patīk šī kleita, ko Rouzija ir izvēlējusies. Tajā viņa izskatās ļoti jauna, nevainīga un arī romantiska. Arī apavi ir piemklēti ļoti vasarīgi, kad lieliski sader kopā ar kleitu. Ļoti interesants man liekas kleitas piegriezums ar interesantajām šifona rokām.

Rouzijai mugurā:

KENZO|Creased Georgette Acetate-Blend Dress in Optic White [1]

Laurence Dacade|Deric Calfskin Leather Heels in Beige & Silver [1]

 

  • Alessandra Ambrosio

alessandra-ambrosio-oak-nightclub-pic162581Alessandra pavisam klajā laida savu apģērbu līniju un šī melnā mini kleita ir no viņas pašas dizainētās kolekcijas. Manuprāt, viņai ir lieliska figūra un augums un kādēļ gan neizvēlēties tādu kleitu, kas to visu lieliski izceļ.

Alessandrai mugurā:

 

  •  Kendisa Svanapoele

tumblr_n42n62EHjp1qbccs4o1_400Arī Kendisa tāpat kā Rouzija izvēlējās kleitu ar interesantu roku piegriezumu. Nu ko lai saka – kleita Kendisai der kā uzlieta un kurpes ir vienkārši ideālas. Ar siksniņām un aktuālo spico purngalu.

Kendisai mugurā:

 

 

Madara

 

 

 

 

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: