Charlotte Olympia: 2014.gada Kruīza kolekcija.

Charlotte Olympia ir apavu un aksesuāru zīmols, kas savu darbību ir uzsācis pirms dažiem gadiem – 2008.gadā. Tā radītāja ir dizainere vārdā Šarlote. Viņas lielākā kaislība ir kurpes un viņa savu dzīvi nevarētu iedomāties bez augstpapēžu kurpēm. Jāsaka gan, ka viņas dizainētie apavi un aksesuāri stipri atšķiras no citiem zīmoliem. Dizainere pārsvarā katrai sezonai izvēlas kādu noteiktu tēmu un tad veido šo kolekciju. Piemēram, šodien es tevi iepazīstināšu ar šī zīmola Kruīza jeb atpūtas kolekciju, kurā pārsvarā viss ir ieturēts pavasarīgos un saldi garšīgos toņos un noskaņā!

Desktop2Šajā kolekcijā dominē koši un pavasarīgi toņi, kā arī kaut kas salds un garšīgs, kas tavām garšas kārpiņām ļoti iet pie sirds. Manuprāt, Šarlote, veidojot šo kolekciju, ir trāpījusi desmitniekā, jo tik foršu un jautru kolekciju es vēl neesmu redzējusi. Šarlote lieliski zin, ka pavasaris un vasara ir tas laiks, kad var atļauties ko traku un neordināru un uzvelkot kādu no šīs kolekcijas lietām tu izskatīties satriecoši!

Manas mīļākās kurpes no šīs kolekcijas:

P00083316-Debonaire-Sundae-suede-and-patent-leather-pumps-STANDARDŠīs kurpes ir ne tikai sievišķīgi rozā krāsā, bet arī ar aktuālo spico purngalu. Un turklāt – kura sieviete, gan nevēlētos, lai viņas kājas izskatītos kā kūciņas? Manuprāt, tādu nav. Šīs kurpes lieliski komplektējas ar visu džinsiem, svārkiem un kleitām. Nav šaubu, ka šīs kurpes būs komplekta galvenais elements! (kurpes no Charlotte Olympia)

 

 

 

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: