Met Ball 2014.

Kopš 1971.gada Ņujorkā norisinās ikgadējais Costume Institute Gala, ko mēs pazīstam ar nosaukumu Met Ball. Šis pasākums ir kļuvis nu jau par tik pat svarīgu kā Grammy Awards vai Oskaru ceremonija. Neapšaubāmi, ka uz šo pasākumu sapulcējās neskaitāmi daudz cilvēku no visām industrijām. Sākot ar sabiedrības cilvēkiem, aktieriem, dziedātājiem, modelēm un vēl daudz citu profesiju pārstāvjiem. Tā kā šis ir tā teikt augstās modes pasākums un ne kurš katrs uz to var ierasties, tad esmu apkopojusi savus piecus, nevis kā citreiz trīs, apģērbu komplektus, kas man iepatikās vislabāk. Un tici man – izvēlēties bija ļoti grūti!

Sarah-Jessica-Parker-Oscar-de-la-Rent-Met-Gala-Ball-2014Sāras izvēle man patika, godīgi sakot, vislabāk. Jo, tā kā šis bija augstās modes pasākums, tad arī Sāra to bija ievērojusi. Viņa izvēlejās šo skaisto melnu ar balto princeštipa kleitu, kas viņai izskatījās vienkārši satriecoši. Garo, melno cimdu izvēle arī lieliski papildināja kleitu un vēl vairāk piešķīra izsmalcinātību un eleganci. Jāuzteic arī frizūras izvēle, jo tieši tas šai kleitai vislabāk piestāv – mati ir atpakaļ un vislielākā uzmanība tiek veltīta kleitai.

marchesa-karolina-kurkova-met-gala-met-ball-2014-Karolina+Kurkova+Red+Carpet+Arrivals+Met+Gala+l_14Xfg5dqgxSupermodeles Karolīnas Kurkovas kleita arī bija lieliska. Neskatoties uz to, ka Karolīna ir supermodele ar lielisku figūru, viņai tāpat izdevās iznest šo kleitu. Manuprāt, tas ir diezgan grūti, it īpaši ar tādu kleitu, kas var izskatīties ļoti smaga un masīva. Bet nē – kleita Karolīnai izskatās viegla, gaisīga, ar modernu piegriezumu. Var teikt, ka pavisam noteikti šis ir augstās modes paraugs. Ar tādu stāju un pašpārliecinātību būtu jābūt jebkurai sievietei!

Red+Carpet+Arrivals+Met+Gala+Part+2+wZcmvxHkfPOx-givenchy-couture-jay-z-beyonce-Vienmēr sievišķīgā un pašpārliecinātā dziedātāja Beyonce uz pasākumu ieradās kopā ar savu vīru, reperi Jay-Z. Runājot par kleitu, manuprāt, ļoti moderna, atklāta, bet satriecoša. Nav daudz sieviešu, kas uzdrīkstētos uz tāda veida pasākumu uzvilkt tik atklātu kleitu. Interesantā matu rota dziedātāju padara vēl elegantāku un izsmalcinātāku. Kaut arī šajā apģērbā dominē tikai tumšie toņi, man neprasās nekādus akcentus, jo šis ir tāda veida pasākums, ka, iespējams, pat dramatiskākais ir labākā izvēle!

burberry-met-gala-met-ball-2014-suki-waterhouse-Suki+Waterhouse+Red+Carpet+Arrivals+Met+Gala+7N6X8oWm_1GxArī šī kleita un tās valkātāja pārsteidza daudzus. Tik viegla, gaisīga un eleganta. Īstenībā ļoti liels retums no tā, kas dominē šajā pasākumā pārsvarā. Bet neskatoties uz to, manuprāt, šī ir lieliska izvēle, protams, arī nedaudz riskanta. Man ļoti patīk tas, ka Sukija vēlējās būt vienkārša un eleganta – gaišas krāsas kleita, minimālas rotas un neliels akcents – sarkana lūpukrāsa. Viss ģeniālais taču ir tik vienkāršs!

  • Rouzija Hantingtone – Vaitlija – Balmain

rosie-huntington-whitely-balmain-Charles+James+Beyond+Fashion+Gala+Arrivals+cz3eHhNjIArxSupermodele Rouzija bija viena no retajām, kas izvēlējās īsa piegriezuma kleitu. Kāpēc gan ne? Ja tu esi Victoria’s Secret modele, tev ir lielisks augums un tu esi viena no pieprasītākajām modelēm pasaulē? Patiešām, nav iemesla, kādēļ gan to nedarīt. Arī šī kleita ir pa taisno no modes mēles. Aktuālais melnā ar zelta salikums liecina par lielisku gaumes izjūtu un tāda Rouzijai neapšaubāmi ir!

 

 

 

Madara

 

 

 

 

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: