Spinātu un zemeņu salāti.

Kas gan to būtu domājis, ka vasaras saulgrieži jeb pareizāk sakot Līgo un Jāņi pienāks tik ātri. Teikšu godīgi šie ne pavisam nav mani mīļākie svētki, nezinu kāpēc tā. Laikam jau man neiet pie sirds ne alus dzeršana, ne lekšana pāri ugunskuram un arī ne vainagu pīšana. Bet neskatoties uz to, es gribu tev pastāstīt par vienu ļoti vienkāršu, interesantu un garšīgu recepti, kuru arī es esmu jau izmēģinājusi – spinātu un zemeņu salātus.

IMG_5868

Šie salāti ir kā radīti vasaras sezonai, jo tie ne tikai ir viegli un ātri pagatavojami, bet tie sevī ietver vasaras garšu un sajūtas. Zemenes ir viens no vasaras iecienītākajiem augļiem un našķiem un kādēļ gan nepamēģināt ko šādu? Varu garantēt, ka šo salātu pagatavošana tev aizņems ne mazāk kā 3 minūtes, jo šajos salātos ir tikai divas galvenās sastāvdaļas – zemenes un spināti un viss parējais ir atkarīgs no tavām vēlmēm un iespējām.

Lai pagatavotu spinātu un zemeņu salātus tev vajadzēs:

  • 3 saujas spinātu
  • 6 zemenes
  • sauju mandeļu
  • 1 ēdamkaroti sezama sēklu
  • 2 tējkarotes olīveļļas

Pagatavošana:

Noskalo spinātu lapas, vislabāk būtu, ja tu izvēlētos mazos spinātus, kas tev nebūtu jāgriež. Pēc tam nomazgā zemenes un sagriez tās nelielos gabaliņos. Gan spinātus, gan zemenes ieliec bļodā un klāt pievieno mandeles un sezama sēklas. Kārtīgi visu samaisi un tad pievieno olīveļļu. Pēc saviem ieskatiem vari vēl pievienot garšvielas.

 

 

Madara

 

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: