Olīvijas Palermo tērpa izvēle kāzām!

Pirms nedaudz vairāk kā divām nedēļām Olīvija Palermo – modes dāma, uzņēmēja un ietekmīga un stilīga sieviete apprecēja savu 6 gadus ilgo draugu modeli Johannesu Hubelu. Savai ļoti īpašajai un romantiskajai dienai viņi abi izvēlējās ļoti klusu vietu parkā Ņujorkā un tur arī salaulājās. Tā kā es esmu liela Olīvijas stila cienītāja un pavisam nesen par viņu rakstīju kā par stila ikonu, tad bija ļoti interesanti paskatīties, ko viņa vēlējās vilkt savā kāzu dienā!

olivia-palermo-wedding-dress-photos1

Abi jaunlaulātie izvēlējās tērpties baltos toņos. Baltais tonis simbolizē  tīrību, šķīstību un savā veidā arī eleganci. Olīvijas vīrs izvēlējās klasiski balta toņa uzvalku ar tumši zilu kaklasaiti un lakatiņu. Manuprāt, balts uzvalks ir ļoti nepierasts vīriešu vidū, bet vasaras sezonai tas lieliski pieder un tā kā Johannes ir modelis un darbojas modes industrijā, tad viņš pats lieliski zin, kas viņam piestāv un kas ne!

olivia-palermo-wedding-dress-photos2Nevar teikt, ka Olīvija savai kāzu dienai izvēlējās tradicionālo balto kleitu un plīvuru. Viņas izvēle patiešām pārsteidza, bet labā nozīmē. Savai īpašajai dienai viņa izvēlējās baltu kašmira džemperi, šortus un šifona svārkus pāri šortiem – un to visu viņai pēc īpaša pasūtījuma izgatavoja modes nams Carolina Herrera. Bet tā kā uz kāzām ir jābūt arī kaut kam zilam, tad Olīvija deva priekšroku zilām augstpapēžu kurpēm no Manolo Blahnik.

 

 

Madara

 

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: