Elie Saab: Haute Couture 2014/2015 kolekcija.

Vasara ir ne tikai atvaļinājumu un atpūtas laiks, bet arī intensīva darba sezona. Protams ne visiem, bet varētu teikt, ka pārsvarā visiem tiem, kas darbojas modes industrijā, jo tieši tagad pasaules slavenie dizaineri laiž klajā savas Haute Couture kolekcijas. Haute Couturetulkojumā no franču valodas nozīmē – augstā mode. Būtībā visas šīs kolekcijas ir kā augstās modes paraugs, jo viss patiešām ir augstākajā līmenī – sākot ar modelēm un beidzot ar rokām darināto apģērbu, kur ir padomāts par katru vīlīti un pērlīti. Bet šodien iepazīstināšu ar vienu no savām mīļākajām Haute Couture kolekcijām, proti libāniešu dizainera Elie Saab.

Recently UpdatedElie Saab ir pazīstams ar to, ka viņš veido tērpus, kas ir jebkuras meitenes sapnis. Pērles, izšuvumi, atkailinātas muguras, garas kleitas – tas viss piederas šim dizainerim. Grūti iedomāties, ka vīrietis dizaineris var tik precīzi uzminēt katras sievietes vēlmes, bet laikam tas tāpēc, ka viņš zin, kādā apģērbā vīrieši labprāt redz sievietes. Un šī kolekcija nav izņēmums – šeit dominē gan pērles, izšuvumi, gan kažokādas un pat iespaidīgi dekoltē.

  • Kažokādas

Recently Updated1

Kažokādas, manuprāt, ir viens no sievišķīgākajiem apģērba gabaliem. Ziemā tās izskatās lieliski kopā ar kādu šiku vakarkleitu. Turklāt kažokāda izskatīsies ne tikai eleganti, bet tā tevi arī sasildīs.

  • Caurspīdīgas kleitas

Recently Updated2Jau iepriekš noteikti esi redzējusi, ka slavenības izvēlas caurspīdīgas un atklātas kleitas, un nu šī tendence parādās arī modes skatēs tikai vēl elegantākā, sievišķīgākā un vēl vairāk izaicinošākā konceptā.

  • Iespaidīgi dekoltē

Recently Updated3Iespaidīgi un atklāti dekoltē ir viena no pazīmēm, kas liecina par pašpārliecinātu un sievišķīgu sievieti. Tas pierādās arī šajā kolekcijā. Nebaidies un uzdrīksties izlīst no savas komforta zonas!

 

 

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: