Stila ikona: Krisija Teigena.

Pagājis kāds laiciņš kopš pēdējo reizi rakstīju par stila ikonām, bet nedomā, ka esmu par tām aizmirsusi vai ka vispār tādu vairs nav. Protams, ka tādu ir un vienmēr ir grūti izvēlēties par ko rakstīt. Šodien esmu izvēlējusies modeli Krisiju Teigenu. Mana izvēle nekrita uz Krisiju tāpēc ka viņa ir modele, bet gan tādēļ, ka viņa vienmēr izvēlas ļoti interesantu apģērbu gan ikdienā, gan uz sarkanā paklāja. Turklāt 28 gadus vecajai Krisijai ir ļoti interesanta āriene, jo viņas tēvs ir norvēģis, bet māte taizemiete.

Desktop34Krisijas stilu varētu raksturot kā ļoti mainīgu un modernu. Viņa lielākajā skaitā gadījuma izvēlas to, kas dotajā brīdī ir aktuāls, vai nu tās ir košas krāsas, vai miesas krāsas augstpapēžu kurpes vai kas cits. Ikdienā Krisijas stils ir ļoti vienkāršs – pārsvarā džinsi vai šorti, kas sakombinēti ar zempapēžu apaviem un ikdienišķu topu. Toties dodoties uz saviesīgiem pasākumiem Krisija ļauj vaļu iztēlei. Vai nu tie ir Oskari, vai Grammy balvu pasniegšanas ceremonija – Krisija nekad nepieviļ. Viņa uz tādiem augstas klases pasākumiem parasti izvēlas kleitas, kas ir kā īsti mākslas darbi pa taisno no modes skatēm!

Krisijas Teigenas stila 3 raksturīgākie elementi:

  • Mini, mini, mini

Desktop31Vai nu tā ir mini kleita vai mini kombinzons ar īsiem šortiem – tas pavisam noteikti piestāv 174 centimetrus garajai modelei. Lai padarītu kājas vēl slaidākas un garākas Krisija izvēlas augstpapēžu kurpes. Manuprāt, mini kleitas Krisijai lieliski piestāv. Viņai ir slaidas kājas un kāpēc gan tās neizrādīt visai pasaulei?

Desktop32Krisija ir ļoti iecienījusi šos brūnos zābakus, kas sniedzas pāri celim. Viņa ar tiem nešķirās gandrīz nekad. Nu jau viņai par ieradumu ir kļuvis vest pastaigā suni šajos zābakos, gan doties ikdienas gaitās. Manuprāt, zābaki ir ļoti moderni un neapšaubāmi rudens un ziemas sezonā tiem būs jābūt katras sievietes skapī.

  • No matu galiņiem līdz papēžiem vienā tonī

Desktop33Arī šī ir viena no aktuālajām tendencēm. Manuprāt, dažkārt var nedaudz nošaut ar to greizi, tādēļ ir pareizi jāizvēlas toņi un to salikums. Varu apgalvot, ka ar melnu tu nekad nenošausi garām, jo tā ir klasika. Piemēram, trešajā attēlā ir uzskatāmi parādīts, ka nav obligāti jābūt vienam un tam pašam tonim, bet gan tas var būt iepīts kādā rakstā vai zīmējumā.

 

 

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: