Olīvija Palermo: 30 dienas un 30 apģērbu komplekti.

Jau kādu laiciņu vēlējos uzrakstīt par Olīviju Palermo un viņas ideju. Proti, no 1.augusta līdz pat 30.augustam viņa katru dienu izvēlējās jaunu apģērbu kompektu, nobildēja to un devās savās ikdienas gaitās. Šī viņas ideja saucās 30 Looks for 30 Days, kuru laikā viņa eksperimentēja ar dažnedažādiem stiliem, krāsām, rakstiem, aksesuāriem un daudz ko citu. Manuprāt, šī viņas lieliskā ideja parāda to, cik ļoti dažāda ir Olīvija un cik dažāds ir viņas stils. Jau iepriekš rakstīju par Olīviju, kā stila ikonu un nekas nav mainījies, manās acīs viņa vienmēr paliks kā sieviete, kas prot iedvesmot citus.

Desktop46Protams, ka es šeit neesmu apkopojusi visus 30 viņas apģērba komplektus, bet tikai tos, kas man pašai ļoti iepatikās. Pēc manām domām, Olīvija jebkurai dzīves situācijai māk saģērbties ļoti atbilstoši, ja tas ir randiņš ar vīru – viņa izvēlēsies kaut ko skaistu, sievišķīgu un romantisku, savukārt, ja tā ir kāda biznesa tikšanās – kaut ko lietišķu un klasisku. Visvairāk man patīk Olīvijas tā saucamais ielu stils. Nekādas augstpapēžu kurpes, tikai zempapēžu apavi, kas sakomplektēti kopā ar mini svārkiem un blūzi. Jā, Olīvija arī izvēlas tādu zīmolu apģērbu kā Zara, kas ir par pieņemām cenām un to iespējams iegādāties tepat Latvijā.

  • Uz biznesa tikšanos

Desktop48Olīvija demonstrē, ka uz biznesa tikšanos der ne tikai tavs iecienītais melnais kostīms, bet arī kaut kas košāks un pamanāmāks. Manuprāt, izvēloties šādu koptēlu dodoties uz biznesa tikšanos, tu neatstāsti vienaldzīgu pilnīgi nevienu. Lieliska un spilgta krāsa, kas tādu pašu padarīs arī tavu dienu!

  • Dodoties atpūsties

Desktop47Brīvdienās tev jādomā ne tikai par to kā nosauļoties un atvilkt elpu, bet arī justies komfortabli, neizvēloties neko šiku un pārāk pārspīlētu. Šis kombinzons būs lieliska alternatīva visām pārējām vasarīgajām drēbēm. Aktuāls piegriezums, interesants raksts un moderni zempapēžu apavi – tavs ideālais brīvdienu stils!

  • Uz ballīti

Desktop49

Aizmirsti uz kādu laiciņu par apspīlētām kleitām. Izvēlies kaut ko daudz modernāku un skaistāku, piemēram, kā Olīvija. Mini džinsa svārciņi kopā ar līdzīga materiāla topu. Tas viss kopā lieliski saskan gan ar zelta kurpītēm, gan kaklarotu, kā arī somiņu!

 

 

 

Madara

 

 

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: