Stila ikona: Rouzija Hantingtone – Vaitlija.

Ja man būtu jānosauc sava visu laiku mīļākā un apbrīnotākā modele, tad man nemaz nebūtu divu domu galvā. Tā noteikti būtu Rouzija Hantingtone – Vaitlija. Jā, iespējams, ka modeles es pieminu daudz un pēdējā laikā ļoti bieži Kendalu Dženeri, bet, manuprāt, Rouzija, kas bija pavisam vienkāršu britu meitene izsitās modes pasaulē ļoti augstu. Viņa ir bijusi uz neskaitāmiem žurnālu vākiem, filmējusies neskaitāmās fotosesijās, piedalījusies neskaitāmos modes šovos un vēl darījusi modes pasaulē daudz ko citu. Un neaizmirsīsim, ka viņa ir arī stila ikona mums visām!

Desktop55Garas kājas, lielas lūpas un piemīlīga seja – tev liksies, ka viņai ir viss, par ko vien katra meitene un sieviete var sapņot. Viņai ir viss tas, bet arī lieliska gaumes un stila izjūta. Manuprāt, tā kā Rouzija ir angliete, tad arī gaume viņai atšķirās no citu tautību modelēm. Viņas tērpos vienmēr parādās elegance, neskatoties uz to, kur viņa dodās – vai uz sarkano paklāju vai ikdienas gaitās. Viņa vienmēr zin, kā izskatīties uz miljons dolāriem!

Rouzijas Hantingtones – Vaitlijas stila 3 raksturīgākie elementi:

  • Platmales

Desktop51Neskatoties uz to, vai ārā ir tveice vai rudens, Rouzijai patīk platmales. Viņa ir lielisks atradusi balansu starp vasarīgajām cepurēm gaišos toņos un starp tumšākas krāsas platmalēm, kas lielisks kombinējas pie siltāka apģērba. Mācies no Rouzijas – platmales var valkāt ne tikai vasarā!

  • Garas kleitas

Desktop52Rouzija ir 1,75 metrus gara, kas priekš modeles ir salīdzinoši mazs augums. Bet lai to padarītu vizuāli garāku, Rouzija visai bieži izvēlas garas kleitas, kad augumu padara garāku un slaidāku. Un neapšaubāmi tas viņai izdodas visai labi!

Desktop53Rouzija ir liela somu fane. Iespējams tādēļ visai bieži viņa izvēlas arvien jaunas un jaunas somas. Par vienu no viņas iecienītākajiem zīmoliem ir kļuvis Givenchy, no kura viņai ir diezgan daudz somu, varētu pat teikt visi modeļi visās krāsās!

 

 

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: