Stila ikona: Tamāra Eklestone.

Laiks pienācis stila ikonām un šodien iepazīstināšu tevi ar vienu no bagātākajām un ietekmīgākajām sievietēm Lielbritānijā – Tamāru Eklestoni. Pavisam nesen Tamāra nosvinēja savu 30. dzimšanas dienu un viņa patiešām dzīvo katras sievietes sapni – viņai ir māja, kuras vērība lēšama 75 miljonos mārciņu, izskatīgs vīrs un meita Sofija. Un vēl aizmirsu pieminēt – somiņas, kurpes un apģērbs – viss pats labākais, skaistākais un dārgākais. Nu kura gan sieviete to nevēlētos? Tieši tādēļ šodien gribu tevi iepazīstināt ar Tamāras gaumi un viņas stilu!

Desktop61Skatoties uz malas, var redzēt, ka Tamārai nav viens noteikts stils, pie kura viņa pieturās. Viņa vienmēr izmēģina ko jaunu. Tiesa gan, ka, dodoties uz saviesīgiem pasākumiem un ballītēm, viņa dod priekšroku klasikai – apspīlētai kleitai un augstpapēžu kurpēm. Savukārt dodoties atpūsties vai vienkārši ikdienas gaitās Tamāra dod priekšroku zempapēžu apaviem un ērtai kleitai.

Tamāras stila 3 raksturīgākie elementi:

Desktop58Nav šaubu, ka Tamārai naudas netrūkst un viņa var atļauties pašu ekskluzīvāko un dārgāko. Arī Hermes Birkin somas, kuras jau tā maksā dārgi. Tamārai tās ir ļoti retas, tās ir izgatavotas uz speciāla pasūtījuma un tikai dažos eksemplāros. Melnā krokodilādas soma, Himalaya soma (arī Kimai Kardašjanai tāda ir), kā arī unikālā Hermes Birkin soma mint krāsā.

  • Kažokādas

Desktop59Arī kažokādu Tamāras garderobē netrūkst. Sākot no melnas un brūnas krāsas, beidzot ar pelēku un baltu. Tā kā Londonā laiks vienmēr ir pavēss, tad kažokāda ir īstā izvēle. Ļoti interesanti arī ir tas, ka Tamāra kažokādu vienmēr kombinē ar zempapēžu apaviem nevis ar augstiem papēžiem. Tas visam koptēlam piedod nedaudz ikdienišķuma.

  • Peplum tendence

Desktop60Manuprāt, Tamāra lieliski pasniedz šo tendenci – peplum ir ne tikai ikdienišķā topā, bet arī kleitā. Šī tendence ir arī lielisks veids, kā nomaskēt tavu vēderu, ja nevēlies, lai to visi redzētu. Nu tā gadās, ja neesi ilgi apmeklējusi sporta zāli un ēdusi pareizi. Cik labi, ka to var pārvērst par kaut ko modernu!

 

 

 

Madara

 

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: