Victoria’s Secret modes šova āfterpārtijs.

Kā jau teicu – decembris ir modes šova Victoria’s Secret mēnesis. Šīs pēdējās dienas, vismaz man, paies nepacietībā to gaidot. Arī tu intereses pēc vari noskatīties divu minūšu video un saprast, kas gan tevi sagaida šī gada modes šovā. Bet, manuprāt, neiztrūkstoša šī modes šova sastāvdaļa ir rozā paklājs (jā, tieši tā, nevis sarkanais paklājs), uz kura pulcējās slavenības un modeles, demonstrējot savus tērpus. Arī šodien mans top trīs, bet tikai un vienīgi starp modelēm, jo tās ir šī pasākuma vaininieces.

Candice-Swanepoel-michael-costello-Arrivals-Victoria-Secret-Fashion-Show-Afterparty-9kicr_9tsCkx-675x1000Kendisa Svanopele ir kaut kas neaprakstāmi skaists, elegants un vispār, godīgi sakot, man nav vārdu. Varētu pat teikt, ka kleita Kendisai pieguļ kā otrā āda. Tā padara Kendisu tik trauslu un maigu. Manuprāt, šis ir ideāls piemērs tam, kādai ir jābūt modelei – vienkāršai, ar pašapziņu un pārliecinību par sevi.

Adriama-Lima-Arrivals-Victoria-Secret-Fashion-Show-Afterparty-fcEuFRuQMRtx-646x1000Divu meitu mamma Andriana Lima izskatās seksīgi un sievišķīgi. Viņas izvēle pavisam noteikti apstiprina viņas profesiju. Lieliska melnā un baltā saspēle, kas vijās ar supersievišķīgo sarkano lūpu toni. Arī šim apģērbu komplektam – neko pielikt un neko atņemt!

joan-smalls-1-givenchy-spring-2015-Arrivals-Victoria-Secret-Fashion-Show-Afterparty-0UM_To7Bo6rx-700x990Džoanna Smalsa izskatījās superizaicinoši un, manuprāt, seksīgi un pat neierasti. Garie zābaki un kleita ir neordināra un Džoanna izskatās pēc īstas modeles. Var redzēt, ka Džoannai ir arī īsts modeles acu skatiens!

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: