Diamond Ball for Clara Lionel Foundation.

Tas jau vairs nav noslēpums, ka slavenībām patīk dot atpakaļ un dalīties ar to, ko tās ir sasniegušas. Manuprāt, gandrīz katrai trešajai slavenībai ir vai nu labdarības organizācija vai vienkārši šie cilvēki ziedo naudu, lai palīdzētu cilvēkiem, kuriem patiešām klājas grūti. Viena no šīm slavenībām ir Rihanna, kas pāris dienas atpakaļ organizēja pasākumu, lai palīdzētu atbalsīt ne tikai ar morālu atbalstu, bet arī naudas līdzekļiem dažādas cilvēku kopienas. Un tādēļ šodien mani top trīs tērpi no šī pasākuma!

zac-posen-Rihanna-Rihanna-1st-Annual-Diamond-Ball-Benefitting-F-hcqBulpbyx-700x995Nu protams, ka galvenā šajā pasākumā bija pati dziedātāja Rihanna, kas pārsteidz pozitīvi izvēloties šo skaisto kleitu, šajā skaistajā tonī. Kleita viņai piestāv neapšaubāmi, tā pieguļ viņai kā otrā āda. Un kaklarota – jā, viņa zin ko nozīmē svarīgs pasākums un kā tajā izskatīties!

Nikki-Reed-attends-the-1st-Annual-Diamond-Ball-hosted-by-Rihanna-665x1000Nikija Rīda izvēlējās klasiku apvienot ar kaut ko modernu. Klasiska un nemirstoša vērtība neapšaubāmi ir mazā, melnā vakarkleitiņa, ko izvēlējusies ir Nikija. Savukārt tai jaunu dzīvību piešķir interesantais raksts, kā arī melni caurspīdīgais audums. Manuprāt – vienkārši, eleganti un neuzkrītoši!

Salma-Hayek-attends-the-1st-Annual-Diamond-Ball-benefiting-the-Clara-Lionel-Foundation-at-The-Vineyard-in-Beverly-Hills-688x1000Selma Haijeka izvēlējās gara piegriezuma toni ļoti skaistā aveņu rozā krāsā. Pēc manām domām, viņai lieliski piestāv šāda veida kleita ar tādu piegriezumu. Perfekti domāta priekš tāda pasākuma, kā šis – eleganti, stilīgi un tajā pašā laikā svinīgi!

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: