Stila ikona: Rīza Viterspūna.

Domā, ka esmu pavisam aizmirsusi par sadaļu ”Stila ikonas”? Tā nebūt nav! Pēdējā laikā sabiedrībā pazīstamas sievietes šokē ar saviem tērpiem un apģērbu izvēlēm, bet šokē – labā nozīmē. To ir bijis tik daudz, ka pat nav bijis laika visu apkopot, bet šodien gan man tev jāpastāsta par vienu no Holivudas mīlulēm, 39 gadus veco blondīni Rīzu Viterspūnu. Viņa dzīvo jebkuras meitenes sapni – apskaužami veiksmīga aktrises karjera Holivudā, vīrs, trīs bērni, liela māja un viss pats dārgākais, labākais un kvalitatīvakais. Pēc manām domām, viņa ir viena no tām sievietēm, kas lieliski parāda, ka karjera un ģimene ir divas ļoti vienkārši savienojamas lietas. Bet šodien gan – parunāsim par Rīzas ģērbšanās stilu.

Desktop74Pēc masu medijiem tā vien šķiet, ka Rīza mājās nesēž nevienu brīdi. Tad viņa ir ar bērniem, tad kādā pasākumā uz sarkanā paklāja, tad vēl atpūšās siltajās zemēs un tā tālāk. Manuprāt, nav bijusi neviena tāda diena, kad Rīza būtu izskatījusies slikti, tieši otrādi – katru dienu viņa izskatās arvien labāk un labāk. Pavisam noteikti Rīzas stils gadu gaitā ir audzis – viņa ir kļuvusi daudz sievišķīgāka un elegantāka. Un starpcitu tas atspoguļojas ne tikai saviesīgos pasākumos, bet arī ikdienā. Šobrīd Rīza ikdienas gaitās dos priekšroku kādai vasarīgai kleitai un augstpapēžu kurpēm.

Rīzas stila 3 raksturīgākie elementi:

  • Leoparda raksts

Desktop71Lai tas būtu leoparda mētelis, augstpapēžu kurpes vai svārki, Rīzas apsēstībai ar šo rakstu nav robežu. Viņai tas ļoti patīk un to viņa izvēlās samērā bieži. Pēc manām domām, šis raksts ir ļoti sieviķšīgs un arī sniedz nelielu devu pašpārliecinātības un uzdrīkstēšanās.

Desktop72Nav noslēpums, ka Rīzai saviesīgi pasākumi ir būtībā ikdiena. Viņai ir plaši sakari modes industrijā, kas viņai atļauj izvēlēties pašus skaistākos un ekskluzīvākos tērpus, kas ir laisti klajā tikai dažos eksemplāros.

  • Ziedu apdrukas

Desktop73Par savu pastāvīgo mājvietu Rīza sauc Losandželosu, kur būtībā gandrīz visu cauru gadu ir saulains un silts. Tas arī neliedz Rīzai izvēlēties saulebrilles, platmales un protams – ziedu apdrukas visās variācijās un apģērbos.

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: