Golden Globes balvu pasniegšanas ceremonija 2015.

Jaunā gada pirmie mēneši – janvāris un februāris ir laiks, kad notiek dažādu balvu pasniegšanas ceremonijas. Tai skaitā Grammy balvu, Zelta Globusu un Oskaru. Šo svētdien norisinājās ikgadējā Zelta Globusu pasniegšanas ceremonija, kas pulcēja neskaitāmi daudz sabiedrībā zināmu cilvēku – aktierus, dziedātājus, māksliniekus un mūziķus. Kā jau katru reizi, arī šoreiz, esmu izraudzījusies trīs savus iecienītākos un, manuprāt, arī apbrīnas vērtus tērpus.

jennifer-lopez-72nd-annual-golden-globes-zuhair-muradDženifera Lopesa ir pierādījums tam, ka sieviete gadiem ejot izskatās arvien satriecošāk. Savos 45 gados Dženifera sit pāri dažu labu divdesmitgadnieci. Viņai ir ne tikai apbrīnas vērta figūra un augums, bet tikai paskatoties uz viņu var just, cik ļoti pārliecināta par sevi viņa ir. Lieliska kleita un krāsu salikums – neko pielikt un neko atņemt!

heidi-klum-72nd-annual-golden-globe-awards-versaceArī supermodele Heidija Kluma var lepoties ar apskaužamu figūru. Man ļoti patīk kleitas siluets un piegriezums, kleita Heidijai pieguļ kā otrā āda. Arī sarkanā krāsa ļoti labi kontrastē ar Heidija ādas toni, piešķirot tam nedaudz tumšāku nokrāsu. Un viņa nemaz nav aizmirsusi par veco labo Holivudas glamūru – lokainiem matiem uz vienu pusi.

sienna-miller-72nd-annual-golden-globe-awards-miu-miuAktrise Sjenna Millere ir tikai 165 centimetrus gara un izvēloties šāda toņa gammas un raksta kleitu viņa izskatās pēc mazas nevainīgas Īkstītes. Manuprāt, kleita ir ļoti skaista, to elegantāku padara izgriezums kakla zonā, kas nebūt nepiešķir vulgaritāti. Viss elegantais un skaistas taču ir tik vienkāršs!

Madara

One thought on “Golden Globes balvu pasniegšanas ceremonija 2015.

Add yours

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: